reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Cześć Dziewczyny!
Poczytałam sobie Wasze "rozmowy" i postanowiłam zostać Ziołopijką:-) Już wcześniej przez 2 cykle popijałam zioła na II fazę, ale teraz postanowiłam wziąć się za mieszankę nr I. Mam endometriozę, 6 cykli starań bez efektu, od 2 dni piję zioła. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki mocno!
witamy
 
reklama
U mnie minął tydzień z ziółkami. Powiem Wam, że mieszanka nr 1 do smacznych nie należy, ale się wyrabiam, nie wykrzywia mi już twarzy i nie cierpnie mi skóra po każdym łyku :-) Ale podobno niesmaczne rzeczy są zdrowe... Zresztą, wszystko bym wypiła, gdyby mi miało pomóc... :-) Trochę mnie tylko męczy to 3 godzinne parzenie i picie trzy razy dziennie (rano odpada, bo nie mam czasu, muszę kupić termos).
 
Hej dziewczyny a czy ja dostałabym jakiś przepis by zrobić te ziółka :) bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Stwierdziłam że po 7 miesiącach nie udanych prób należy sobie jakoś pomóc :-)




 
Hej dziewczyny a czy ja dostałabym jakiś przepis by zrobić te ziółka :) bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Stwierdziłam że po 7 miesiącach nie udanych prób należy sobie jakoś pomóc :-)




hej dziewczyny no ja właśnie też chce do Was dołączyć i chyba zamówie z allegro bo najłatwiej dostać, po 1,5 rocznych staraniach trzeba spróbować czegoś nowego:)
 
witajcie ziolopijki ja juz opuszczam ten temacik i prosze MISSISS o wpisanie mnie na zafasolkowane po ziolkach w 2 cuklu picia ziolek :-D mam jeszcze sporo ilosc ziolke do odsprzedania bo mi zostaly wiec jak ktoras by chciala gotowa mieszanke nr 3 to prosze pisac na priv chetnie odsptrzedam bo mi juz nie sa potrzebne :sorry:
 
reklama
Do góry