reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
nie kazdemu ja mam tak niski elibido ze szok :O ale w tamtej ciazy w 4-5 miechu mis ie odmienilo :p
ja byłam bardzo aktywna seksualnie-nawet apetyt miałam na przytulańce w 39 tygodniu mąż nie chciał za bardzo ale wykorzystałam swoje sztuczki
no a całkiem niedawno słyszałam że już od 5 miesiąca stosować prezerwatywę bo sperma powoduje skurcze macicy
 
No ja pytałam ostatnio ginka i mi powiedział że powinno się w ogumieniu...pewnie wystarczy "nie do końca", ale właśnie wytłumaczył mi to tak, że armia zawiera jakiś tam składnik który może prowadzić do skurczy i wcześniejszego porodu.
 
dopiero 3 ?? ja mam 17 cykl, lopop 40 :-) co ty na to ?? :)

no dopiero ten co bedzie zaraz po jutrze jest 3 cykl ,myslicie ze uda sie nam tym razem?wam szczegolnie juz tyle czekacie.a zeby ...ja tez juz chce byc w ciazy,ja nie jestem cierpliwa oj nie ...wy naprawde jestescie silne kobiety ja tyle bym nie dala rady wytrzymac.juz sobie cos do glowki dopieram ze cos nie tak....
 
No ja pytałam ostatnio ginka i mi powiedział że powinno się w ogumieniu...pewnie wystarczy "nie do końca", ale właśnie wytłumaczył mi to tak, że armia zawiera jakiś tam składnik który może prowadzić do skurczy i wcześniejszego porodu.
to moze po owu tez powinno sie w gumie ????zeby fasolka sie przyjela????
 
reklama
Do góry