reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
Tym, ktore mnie pamietaja, chcialam sie pochwalic, ze 31.03 urodzila sie przez cc moja coreczka - 3200g, 53cm :-) Coreczki by nie bylo gdyby nie ziolka O. Sroki i CLO ;-)
szczęśliwej mamusi gratulujemy (czyli ja z moją rodzinką, natchnęłaś nadzieją tych które piją ziółka że i niedługo nam się uda) życzę także samych szczęśliwych chwil z córusią
 
Cześć Dziewczyny:)
Daaawno się nie pojawiałam... Mam Kocioł w pracy i nie mam kiedy do was zaglądać. Nadal pije ziółka, jestem raczej po owu. M. tym razem był i jest na Owu więc zaciskajcie kciuki za małe Zajączki. Czy któraś z Was piła mieszankę na progesteron?? Bo mam chyba za niski w drugiej fazie cyklu... A mieszanka 3 mi go nie wydłużyła w poprzednim cyklu:(

Co się dzieje u ziołopijek?? Któraś testuje, testowała???:)))
 
Ja pije 1 i no i czekam jeszcze pare dni....ale czuje ze i tym razem nic z tego nie bedzie juz sie chyba pogodzilam ze nie bede miala drugiego dziecka
A za was kochane trzymam Kciuki!!!!
 
Cześć Dziewczyny:)
Daaawno się nie pojawiałam... Mam Kocioł w pracy i nie mam kiedy do was zaglądać. Nadal pije ziółka, jestem raczej po owu. M. tym razem był i jest na Owu więc zaciskajcie kciuki za małe Zajączki. Czy któraś z Was piła mieszankę na progesteron?? Bo mam chyba za niski w drugiej fazie cyklu... A mieszanka 3 mi go nie wydłużyła w poprzednim cyklu:(

Co się dzieje u ziołopijek?? Któraś testuje, testowała???:)))
Ja w tamtym cyklu popijalam. I robilam sobie badanie progesteronu po jakims tygodniu i wyszedl mi 15. Ale nigdy wczesniej go nie badalam, wiec nie wiem czy to zasluga ziolek...
 
Ja pije 1 i no i czekam jeszcze pare dni....ale czuje ze i tym razem nic z tego nie bedzie juz sie chyba pogodzilam ze nie bede miala drugiego dziecka
A za was kochane trzymam Kciuki!!!!
ja też miałaś krwawienia w 18dc przez 3 dni i myślałam że to fasolka gniazdko wije ale odebrałam wyniki progesteronu i bardzo niski więc to była @ bo fazy lutealnej nie ma
 
Hej Dziewczyny:)
Ja w tamtym cyklu popijalam. I robilam sobie badanie progesteronu po jakims tygodniu i wyszedl mi 15. Ale nigdy wczesniej go nie badalam, wiec nie wiem czy to zasluga ziolek...
NO ja jednak odpuściłam te zioła teraz. Będę pic 3 nadal i brać lutkę. I sobie pyknę progesteron w następnym tygodniu. Zobaczymy jak będzie
ja też miałaś krwawienia w 18dc przez 3 dni i myślałam że to fasolka gniazdko wije ale odebrałam wyniki progesteronu i bardzo niski więc to była @ bo fazy lutealnej nie ma
:(( Lopop, ty mierzysz tempkę, robisz jakies obserwacje?? Jesli nie, to może warto by było zobaczyc jakie masz fazy lutealne i ewentualnie w tym kierunku zadziałać:)

Czy u Was tez jest taka piękna pogoda??:D
Miłęgo dnia:)
 
kochane mam pytanie do pan pijacych nr 3 czy wam te ziolka smierdza??????kurcze mi suche pachcna lubie zapach ziol i wogole jak je zawsze pilam to wszystko ok a jak przed chwila je zalalam i sie nad nimi nachylilam i wachnelam to az mnie odrzucilo ......kurde i niewiem czy moze w dzisiejszel luzeczce przewazylo jakies ziolo ktore dalo taki zapach czy te ziola zapach mnienily a moze one smierdza rzeczywiscie...jutro tez sie sztachne teraz juz niemam odwagi bo na sama mysl juz mnie mdli wrrrr...
 
reklama
kochane mam pytanie do pan pijacych nr 3 czy wam te ziolka smierdza??????kurcze mi suche pachcna lubie zapach ziol i wogole jak je zawsze pilam to wszystko ok a jak przed chwila je zalalam i sie nad nimi nachylilam i wachnelam to az mnie odrzucilo ......kurde i niewiem czy moze w dzisiejszel luzeczce przewazylo jakies ziolo ktore dalo taki zapach czy te ziola zapach mnienily a moze one smierdza rzeczywiscie...jutro tez sie sztachne teraz juz niemam odwagi bo na sama mysl juz mnie mdli wrrrr...
Dla mnie pachna i smakuja normalnie...
 
Do góry