reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie po porodzie

A ja mam STRASZNE hustawki nastrojow, calkiem ja w ciazy, i czasem to podziwiam mojego mężula że jeszcze ze mną nie zwariował:)))pozatym z włosami też miałam niezłą jazdę a myslałam ze mnie omineło a tu niestety:|((całe szczęście trwało to może z miesiąc i teraz jest już znacznie lepiej...ale za to z suchości skóry się jeszcze nie wyleczyłam:(może to ta zima tak działa czasem spędzam z niuńką ze 3 h na dworze a wiadomo mróz wiatr też robi swoje...
 
reklama
kari_26-mysle,ze nie Ty jedna masz takie problemy z nastrojem.U nas jest chwilami tragicznie.Wiecznie rycze,wszystko mnie denerwuje i chwilami mam wszystkiego dosc.Moj malzonek niestety do tych nerwowych nalezy i nie ulatwia to nam relacji.
 
No i ja tak miałam z tymi humorami, musiałam odstawić tabletki bo jusz jakaś deprecha mnie brała. Odstawiłam i wróciłam do żywych :-) Jest o niebo lepiej.
Co do włosów to u mnie to samo :szok::szok::szok: nie myślałam że aż tak mogą wypadać włosy. Mam nadzieję że jednak łysa nie będę.

 
a mi polecial wzrok po drugim porodzie i teraz juz ciagle nosze okularki ale nie jest to jakos uciazliwe czy cos i wloisy tez mi wypadaja
 
No i ja tak miałam z tymi humorami, musiałam odstawić tabletki bo jusz jakaś deprecha mnie brała. Odstawiłam i wróciłam do żywych :-) Jest o niebo lepiej.


ja bralam krociutko tablety ale tez szybko musialam je odstawic!!!Masakra z tymi humorami byla:wściekła/y:
 
A mi chirurg kazał oskarżyć klinike w której rodziłam i starać się o odszkodowanie.Ciekawa jestem czy jest sens.Weźcie coś doradzcie bo w cale z tymi ropniami lepiej nie jest a coraz gorzej,bo wyskakują mi po 2 na raz a ból przy wyciskaniu jest straszny.Dziś mnie cała przechodnia słyszała:zawstydzona/y:
 
mili no nie wiem co poradzić, ja miałam raz i to jak mi lekarz powiedział reakcja organizmu na przeziębienie tzn ja zamiast jak normalny człek miec katar kaszel ect to mnie wysypuje czasmi takie kaszaki czy coś tam.
 
No najwazniejsze to czy masz na taka wlake sily i energie i czas....bo tego chyba potrzebowalabys najbardziej...

A ja tez odstawilam tabletki...kompltenie spadlo mi libido a do tego mialam wrazenie ze przez nie nie chudne...i teraz zastanawiam sie nad wkladka????
 
reklama
Do góry