reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie po porodzie

reklama
fakt kapusta to najlepsze rozwiazanie.A ja mam narazie z glowy ropnie wrzody i kaszaki :):) hihi zagoiło się.Czeka mnie tylko ół roczna kuracja lisciem oliwnym.tylko że teraz dopadły mnie drożdżaki :( kurde zła jestem.są takie upierdliwe że wieczorami żyć nie moge.Zmieniłam ginekologa bo poprzedni nic z tym nie potrafił zrobić.We czwartek za tydzień mam pierwszą wizyte-koleżanka mi go polecila ciekawa jestem jaki on jest hihi.
 
mialyscie racje wielkie dzieki za rade kapusta pomogla obrzek znikl przestalo bolec zaczela wyciekac ropa a teraz juz jest wszystko ok :) dzieki bardzo
 
Ej i jak to jest z waszymi włosami?? przestały wypadać?? bo mi dalej jak wypadały tak wypadają, masakra i nie zapowiada się żeby było inaczej :/

 
Mi też wypadają włosy, wcześniej były wszędzie ale polecam wam odzywke do włosów HENNA TREATMENT WAX do kupienia w aptekach, tylko nie wiem ile ona kosztuje bo ja dostałam ją od dziadka który kupił mojej babci jak była chora i bardzo wypadały jej włosy i ponoc miało pomóc. Babcia nie zdarzyła jej nawet otworzyć ale może to zbieg okoliczności ale mi bardzo pomogła owszem wypadają dalej ale już nie w takich ilościach. Po umyciu włosów na poł godzinki pod ręcznikiem :) Polecam :-)
 
reklama