reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

Fazerka - ladnie wygladasz i z brzuszkiem i bez, i mlodziutko- ale to dobrze. Mi tez duzo osob daje mniej niz mam ;-)
Alka- kwitnaco wygladasz. Do twarzy Ci z brzuszkiem :-)

Jesli chodzi o wiek- to ja mam 24, a moj Mezus 28 :-)
 
reklama
Alka, Fazerka-milutko wygladacie, tak dziewczeco. Fazerka- to drugie zdjecie super naprawde :)
Co do wieku ja mam 34 ale i tak mi nikt nie wiezy w to i jak ide gdzies z moim 15letnim synem to mysla ze jestesmy rodzenstwem
Ps synus jest wyzszy ode mnie!
 
bakalia- ja też mam 20, więc nie przejmuj się, że będziesz najmłodsza;-) a mój D.ma 25.

a co do zdjęcia to w międzyczasie napewno jakieś dodam, tylko musze zgrać ze starego komputera, bo w tym żadnego nie mam.
 
Piękne Mamuski :))
Ja w grudniu skończe 23, moj M. ma 29 :) U nasz taka rodzinna tradycja, ze 6 lat roznicy :) miedzy moimi rodzicami tez 6 :p
 
reklama
Do góry