reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Wiem, ze ja rzadko sie udzielam, ale staram sie Was czytac regularnie ;)
Dlatego tez pokaze Wam moja facjate :-)

201108141715539.jpg

Zdjecie zrobione jakies 2tyg temu i brzuszka jeszcze prawie nie widac ale teraz juz mi zaczal wychodzic (jestem w 21tyg) :-D

Zapomnialam napisac ze mam na imie Aneta, latek 25lat
Moj mezunio jest 2lata ode mnie starszy

55601103711803954156150.jpg

(Zdjecie z naszego slubu, dokladnie 2lata temu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czikita to tak jak moja koleżanka też jest w 21tygodniu a brzunio ma minimalny :) ma taki jak ja w 2 miesiącu hihi.. a zdjęcia ładniutkie muszę powiedzieć :)
 
Przepraszam, ze sie malo odzywalam...
Ale mialam ostatnio dosc powazny "kryzys ciazowy" i nie mialam ochoty na kontakty z szczesliwymi mamusiami...
Teraz jest juz u mnei troche lepiej wiec obeicuje czesciej zagladac na forum!
 
Czikita to dużo zdrówka Wam życzę! na pewno będzie wszystko dobrze! trzeba w to wierzyć i się nie załamywać! trzeba być zawsze pozytywnie nastawionym :) ściskam..
 
reklama
Czikita ale Ładna z Was para :-) na wszelkie problemy polecam bb, tu naprawdę można poczuć się dobrze. Stara dobra prawda nie ma to jak porozmawiać z innymi kobietami.
 
Do góry