reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
picture386395t.jpg


No to w końcu wezwana do tablicy przedstawiam się i ja...
Matko jak się namęczyłam z tym zdjęciem... Nie dość, że blondynka to się jeszcze uwsteczniam :-)
No ale jestem ;-)
 
Dziewczyny napiszcie jak się wstawia zdjęcia. Ja swoje wstawiłam, ale otwiera się jakoś inaczej niż wasze.
Będę wdzięczna. Może nie znam jakiegoś sprytnego sposobu.
 
Megi Pegi - ladna z Ciebie Mamusia ;-) Ja wstawiam tak, ze daje:
*odpowiedz na ten temat
*potem na dole - zaawansowana edycja
*i w okienku, ktore sie pojawia jest ikonka zalacznika (taka pinezka) - tam wybierasz plik z komputera, wgrywasz i jest ;-)
Mam nadzieje, ze cos pomoglam. Moze jest inny sposob jeszcze, ale nie znam :-)

Malutka- faktycznie - zmiana jest - zwlaszcza brzuszek wiekszy :-) Ladnie Ci w ciazy :-)
 
Megi Pegi - ladna z Ciebie Mamusia ;-) Ja wstawiam tak, ze daje:
*odpowiedz na ten temat
*potem na dole - zaawansowana edycja
*i w okienku, ktore sie pojawia jest ikonka zalacznika (taka pinezka) - tam wybierasz plik z komputera, wgrywasz i jest ;-)
Mam nadzieje, ze cos pomoglam. Moze jest inny sposob jeszcze, ale nie znam :-)

Malutka- faktycznie - zmiana jest - zwlaszcza brzuszek wiekszy :-) Ladnie Ci w ciazy :-)

Melisa,
bardzo Ci dziękuję. Jak typowa blondynka i to w ciąży robiła to zupełnie inaczej :)
Dzisiaj też wrzuce zdjęcie brzuszka... W końcu zmobilizowałam męża, żeby mi zrobił, a ile sie przy tym nasprzeczaliśmy:-)
 
reklama
Do góry