reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

Każdy człowiek jest inny i ma inne poglądy. Takie jest moje zdanie :)
Ja nie wytykam nikomu, że pije kawe czy objada sie słodyczami (bo w ciazy powinno sie zajadac zdrowe białko, a nie słodycze...) no ale mniejsza o to.
Niech każdy robi co uważa za sluszne.
 
reklama
oceanica Kochana.. nie bądź zła na siebie.. :) ja napisałam taką wiązanek że ### :szok: ale na samym końcu zobaczyłam post Alki i to mnie powstrzymało od zatwierdzenia wiadomości ;-)
 
kurcze troszke mnie nie bylo i jestem w szoku... takie rzeczy sie tu jeszcze nie dzialy :p afera koperkowa ;)

Mam nadzieje, ze dzidzia elastico jest dzielna, silna i zdrowa. Moj Synek tez jej tego zyczy. Swoja droga, piwa nawet bym sie wachac bala...
 
Dziewczyny- dopiero teraz przeczytalam posty Elastico i Wasze i jestem w szoku jak Wy! Zgadzam sie z Wami w 100%! I najlepiej to ignorowac- szkoda jednak, ze sa na swiecie takie nieodpowiedzialne osoby za Nowe cudowne Zycie. Alkohol w ciazy... (itd.) - brak slow.

Dorotko-
​sliczne zdjecia :-) Slicznego masz Synka! :-)
 
Po weselu super! Bawilismy sie do 4.30 i wytanczylam sie jak nie wiem :-) Nie mowiac juz o tym ile zjadlam... :-) Milenka sie cieszyla i chyba muzyka Jej sie podobala, bo podskakiwala w brzuszku :-)
 
reklama
Dorotka, śliczne zdjęcia. a mogę przy okazji zapytać jaką chustę polecasz? Ja wczesniej nie miałam ale teraz też planuję zakup. Z nosidełkiem wtopilismy było do d...
 
Do góry