reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

:) <wstydzi się> hihih ... fazerka ja też chciałam napisać dosadniej, ale postanowiłam nie używać takich słów przy moim synku :p
Dziewczyny - koniec tematu elastico :) Cieszmy się naszymy dzieciaczkami :)
 
reklama
Alka oj jesteś dużo mądrzejsza ode mnie bo ja się dłuuugo zastanawiałam jak napisać żeby ochrzanić ale nie obrazić:-)....
I teraz myślę, że dałam się podejść....i dalej nie jestem pewna czy to była ignorancja czy prowokacja. A opcję "ignoruj posty" popieram bo to przecież forum m. in. ciążowe, a w ciąży nie powinnyśmy się bez sensu denerwować. Może jakąs petycję do Admina?:-):tak:
 
możesz spróbować Dorotka, choć najprostszym sposobem będzie nie czytanie niektórych wypowiedzi i nie odnoszenie się do nich :) .... ooooo aż Franko zaczął fikać - chyba też jej nie lubi :-D
 
Tak dla zmiany nastroju: PROPAGUJĘ CHUSTY:-);-) DSC_1603.jpgDSC_2330.jpgSzymon2_12a.jpgSzymon4_15.jpg

Oczywiście to my
na trzecim Szymon ma 2 m-ce na ostatnim 9
 
Ostatnia edycja:
Dorotka- już prawie na 100% jestem przekonana do zakupu chusty, jak widzę takie słodkie maleństwo do mamusi i tatusia? przytulone:). Nie bardzo się na tym znam-jaki to rodzaj chusty-tkana,elastyczna czy jeszcze inna?
 
Uff macie rację. Podniosła mi elastica niepotrzebnie ciśnienie wczoraj ;p ale nie mogłam przejść koło takich bzdur obojętnie. Szkoda, że moja mała się też niepotrzebnie zdenerwowała.Przyznam, że trochę mi wstyd, że dałam się sprowokować.
Temat chust jest znacznie przyjemniejszy. Chociaż my dostaliśmy w spadku nosidełko i tego pewnie będziemy się trzymać.
 
reklama
Uff macie rację. Podniosła mi elastica niepotrzebnie ciśnienie wczoraj ;p ale nie mogłam przejść koło takich bzdur obojętnie. Szkoda, że moja mała się też niepotrzebnie zdenerwowała.Przyznam, że trochę mi wstyd, że dałam się sprowokować.
Temat chust jest znacznie przyjemniejszy. Chociaż my dostaliśmy w spadku nosidełko i tego pewnie będziemy się trzymać.
Masz rację, że nie ma co się denerwować, po co maleństwa mają czuć nasz stres.A nosidełko to też fajna sprawa, ale chustę i tak przetestuję:-).
 
Do góry