reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

Ja cały czas farbowałam na blond,pasemka lub balejaż.Aż mnie coś wzięło 2 miesiące temu na ciepły blond wpadajacy w brąz i poza mega odrostami odkryłam mega dużo siwych włosów- i się załamałam normalnie.I 9 idę się chyba znowu na blond robić co by siwiznę ukryć:-D.
 
reklama
ja też powinnam, bo siwe zaczynają się pojawiać, trzeba też trochę je skrócić, ale tak mi się nie chce... w ogóle mam mega lenia
 
Ja zamierzam do fryzjra wybrać się w grudniu, chociaż nie wiem czy wysiedzę bo zrobienie balejage na moje długie włosy to niewyjęte 2,5 hna fotelu.
 
a ja odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży włosów nie farbuję :) bo lekarz powiedział żeby lepiej unikać.. a o rozjaśnianiu to już w ogóle nie wspomnę.. ale całe szczęście włosy robiłam szamponem koloryzującym.. także aż tak bardzo odrostów nie widać, włosy zrobię dopiero po porodzie ;-)
 
zdjęcie pod tytulem "ja chce byc znowu dzieckiem !!!!"
wygłupy z K.:D:D
DSC_5742.jpg
 
reklama
Mami na tym zdjęciu jesteś baaaaaaaardzo podobna do jednej mojej dawnej znajomej z liceum ;-)
słodkie takie zdjęcie.. wspólne wygłupy.. a w przyszłości wspólne wspomnienia... :happy2:
 
Do góry