reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

A oto probne zdjecia :)
 

Załączniki

  • suknia 061.jpg
    suknia 061.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 117
  • suknia 062.jpg
    suknia 062.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 114
  • suknia 054.jpg
    suknia 054.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 116
  • suknia 065.jpg
    suknia 065.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 101
reklama
mglaczek cudna suknia, w ogóle nie widać że w ciąży jesteś, a tych 11 kg tym bardziej. Fryzurka też fajna, niestety niezbyt dobrze widać makijaż, ja na swoim ślubie miałam bardzo delikatny, i po życzeniach od gości już nie miałam na twarzy nic, wszystko scałowali, więc z doświadczenia wiem że lepiej mocniejszy, bo i tak po jakimś czasie on się trochę utlenia i schodzi.
 
Ja bede miala jeszcze mocniejszy, bo chcialam na slub miec takie hmmm jak to ujac...kocie oczy ? hehe takie smoki eyes czy jakos tak :)
 
Ostatnia edycja:
mglaczek...swietna fryzura...ja tez bardzo lubie te naturalne:) takze jak dla mnie bomba....
a co do makijazu to sie nie odzywam bo sie nie znam:)
 
Mglaczek, cudnie wyglądasz :) I nie widać brzuszka ani trochę ;).
Ehh my mamy 20.10.2010 ;) 3 rocznicę ślubu i chciałabym jeszcze raz to przezyć...
 
reklama
Mglaczek, cudnie wyglądasz :) I nie widać brzuszka ani trochę ;).
Ehh my mamy 20.10.2010 ;) 3 rocznicę ślubu i chciałabym jeszcze raz to przezyć...

Wierze wierze :) jeszcze nie tak dawno temu, bo 2 lata, bylam na slubie siostry, a tu juz moje wesele.. a mam wrazenie jakby to bylo miesiac temu :) czas leci strasznie :) dlatego mam nadzieje , ze ta chwila bedzie trwala jak najdluzej :)
 
Do góry