reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

Haha:-D To mi posłodziłyście.. jest słodziej niż po tej glukozie dzisiaj (która była bardzo smaczna swoją drogą:zawstydzona/y:).

Jak kiedykolwiek bede miała jakieś kompleksy to wiem do kogo się zwrócić:-p

Ale każda kobieta w ciąży jest śliczna:rofl2: No prócz tych, które na ten czas zapominają o sobie i wyglądają tragicznie.. bo często spotykam takie:/ nieumyte włosy, jakieś szmaty ubrane... ehh:no: Czy one sie nie widzą?
 
reklama
Amerie sliczne zdjecie wasze.. piekna sukienka. Piesek tez slodziutki :)

Ixidixi czy mi sie zdaje czy narzekasz na to ze przeskoczylas z B na D :> prosze nie grzesz, ja tak czekam i czekam juz 5 miesiąc az moje urosną i jak narazie z malego B zrobilo sie tylko duuuze B :(
 
Aniu to lepiej nie czekaj.... mi też podskoczyły z małego B na duże D i rezultat jest taki, że mam już dość dużo rozstępów na piersiach, mimo że smaruje 2 razy dziennie kremem perfecta mama i oliwką. Też na początku się cieszyłam, a teraz to mi już przeszkadza.
 
No ja jeszcze nie mam rozstępów na piersiach i na brzuchu też nie a już +38 cm w pasie... Talii wogóle już nie mam.. :):zawstydzona/y: Ale powiem Wam że uciążliwe takie piersi. Pierwszy raz doświadczam tego, że piersi "leżą" na brzusiu który i tak sporo wystaje i mnie niepotrzebnie grzeją, do tego robią mi sie potówki:wściekła/y:
 
reklama
Amerie śliczna z Was para :-)

Co do cycuszków to ja kupiłam nowe dwa biustonosze 75 D z 75 B :-). A rozstępów nie mam, ani na brzucholku ani na cycuszkach. Smarowałam sie cały czas oliwka a teraz kremikiem.
 
Do góry