reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Nooo dzidziusie śliczne ;)

A ja sobie o tak wrzucam zdjęcie brzuszka , 14t3D, przepraszam za strój hehe
DSC_0242.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0242.jpg
    DSC_0242.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 136
Dolga - śliczny brzuszek zgrabniutki bardzo.

Paulka- cudny mały szkrabki! Toż to już nie fasolki a małe ludki! Gratuluję dobrych wyników!
 
Dolga śliczny zgrabny brzusio! :-)

Paulka śliczna dzidzia i super ze wszystko w porządku! :-)

Ja wczoraj się zdziwiłam bo ledwo jeansy dopielam a jeszcze tydzień temu luz miałam, a waga stoi w miejscu od kad schudłam hehe
 
reklama
Dreamgirl haha ja i szczupła, jestem z tych kościstych ;) tyle ze mam prosta budowę i jestem zbita, a jeszcze ze 2-3 kg i będę ważyła 80 kg :szok:

Paulka fajniutkie zdjatko ;)
 
Do góry