reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

buba mój najmłodszy jest z końca lutego i tez ludzie mysleli, że pożyczam dziecko od siostry na spacery, ze to nie moje,
ja jak byłam w szpitalu na patologi jak byłam w ciąży z najmłodszym , to tez pytali co sie dzieje i który tydzień a ja byłam juz w piatym miesiącu,tez brali kartę ciązy bo myśleli że mi sie pomyliło, chociaz ja duzo tyje, tylko jakos mi się tak rozkładai bardziej tak od 7 miesiąca, do 7 jak bym sie dobrze ubrała to nikt by nie wiedział, że jestem w ciąży
 
reklama
Buba jakir ty masz super ciało! Wysportowane i takie bez śladów ciąży! Ja to wielki rozstęp jestem.

A u mnie końcówka 9 tc tak wygląda...
 

Załączniki

  • 1426188356357.jpg
    1426188356357.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 143
To ja chyba na razie wygrywam tą kategorie haha pewnie znowu w 9 miesiącu osiągnę masę krytyczną i zacznę przyciągać satelity ;D
Nie, nie, nie. Będziemy konkurować moja droga o największy bebzun. Ja mam baaaaardzo duże szanse. Może jutro wstawię mojego brzuchola to zobaczysz - satelity nie polecą tak szybko w Twoją stronę :-D
 
O matko dziewczyny ale macie brzuszki. Zastaanawiam się, jak to możliwe? Przecież na tym etapie bobo są malutkie. Mój w dziesiątym tygodniu miał 3 cm. napewno to nie wzdęcia?
 
buba mój najmłodszy jest z końca lutego i tez ludzie mysleli, że pożyczam dziecko od siostry na spacery, ze to nie moje,
ja jak byłam w szpitalu na patologi jak byłam w ciąży z najmłodszym , to tez pytali co sie dzieje i który tydzień a ja byłam juz w piatym miesiącu,tez brali kartę ciązy bo myśleli że mi sie pomyliło, chociaz ja duzo tyje, tylko jakos mi się tak rozkładai bardziej tak od 7 miesiąca, do 7 jak bym sie dobrze ubrała to nikt by nie wiedział, że jestem w ciąży

No to rozumiesz akcję pt "Gdzie ta ciąża??" Jednak chyba jak brzusio większy to i maluch ma bardziej komfortowo. Moje dzieci niestety w kawalerkach siedziały ;)

Buba jakir ty masz super ciało! Wysportowane i takie bez śladów ciąży! Ja to wielki rozstęp jestem.

A u mnie końcówka 9 tc tak wygląda...

Dzięki kochana, bardzo mi miło :) tylko gdzie ta ciąża ;) Twój brzunio jest jak z obrazka taki równiutki idealny. Jak miło popatrzeć. No i Twoja pociecha ma apartament a nie jakąś nędzną kawalerkę jak moja ;) Ja wogóle mam zboczenie i uwielbiam oglądać brzuszki no bo chociaż u innych mogę pooglądać ;)

O matko dziewczyny ale macie brzuszki. Zastaanawiam się, jak to możliwe? Przecież na tym etapie bobo są malutkie. Mój w dziesiątym tygodniu miał 3 cm. napewno to nie wzdęcia?
 
O mamo dziewczyny jakie wy chudziny ;) ja nie będę się chwalić swoją wagą, ale odrazu wam pisze, ze te satelity to na pewno nie dla was bo mi bardzo blisko do wagi trzycyfrowej i myślę, że pewnie chciał nie chciał do października taka osiągnę choć jak narazie -3kg :)

Brzuszki śliczne, takie zgrabniutkie :) ja oczywiście swoim chwalić się nie będę bo to jedynie opona tłuszczu i tak pewnie będzie do conajmniej 7msc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Colly ja na pewno nie mam wzdec bo nie mam z tym najmniejszych problemów =) mój Dzidzius w 10tydz miał 4.53cm =) w 3 tygodnie urósł prawie 3 krotnie lekarka powiedziała że w takim tępe to urodzę duże dziecko =)

Dziewczyny nie ma co się wstydzić tu sami swoi są =)
 
Do góry