reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

wirginia ale ekstra duzy brzuszek, my tez jestesmy na tym etapie co Ty i wedlug wszystkich moich zrodel 7 msc zaczyna sie za tydzien

Julisia piekny maluszek :)
 
reklama
WP_20150625_005.jpg a to mój brzuszek, na bałagan proszę nie zwracać uwagi :p
 

Załączniki

  • WP_20150625_005.jpg
    WP_20150625_005.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 83
Dolga a moja aplikacja mi już gratulowała siódmego miesiąca. W internecie też tak na szybko szukałam to 27 tydzień niby już jest trzecim trymestrem. No ale właściwie to bez różnicy ten tydzień w tą czy w tamtą.
 
Hahaha Kasik to samo sobie pomyślałam, głupio mówić że z takim Brzucholem a tu 6 msc dopiero :d a ja się dopiero zaczynam ubierać w bardziej letnie obcisłe ubrania i juz widzę te spojrzenia i obcinki, jak to ledwie jedno urodziła a już drugie haha
 
Dolga przecież teraz pełno rodzin ma dzieci z taką różnicą wieku. Sama się zastanawiam czy z drugim też tak nie zrobić i mieć odrazu dwoje odchowane.
 
reklama
Do góry