reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
śliczne ciuszki meliso ;)

a ja dziś dostałam okazje kupić spacerówkę z Graco za 50zł, więc właśnie czekam na P. żeby móc po nią jechać :)
Wózek w świetnym stanie, mało miejsca zajmuje, lekki ;)
 
Melisa- zakup pierwsza klasa, słodziutkie różowe ciuszki:-)

Ja też muszę coś kupić malutkiej bo czuje się niedowartościowana.
 
Mój ostatni zakup. Będę spokojniejsza jak usłyszę bicie serca w ciche dni.
 

Załączniki

  • d.jpg
    d.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 24
  • p.jpg
    p.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 23
A o to i moje chwilowe wyjscie z domu:) przechodziłam kolo lumpeksu:) i znalazlam te cudeńka;) jeszcze do tego nowki jeszcze metki miały a cena 8 zł/szt
IMAG0311.jpgIMAG0312.jpg

Cukiereczek ile takie cudo techniki kosztuje...? Bluzeczka sliczna;)
 
reklama
chyba, ze dokupisz cala fure do tego czasu Asteria:-D

ja kupilam tyle, ze i tak wszystkiego mala nie zalozyla:-D

ja sie zastanawiam czy w ogole kupować a jezeli już to takie - wyjsciowe - zeby nie było ze pujde do kogos to powie jaki sliczny chłopiec;)- bo przeciez jak bedzie miała te kilka tyg/mies to bedzie jej obojetne ze ma niebieskie spioszki po Wojtaszku:)
 
Do góry