reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
no u mnie na 80% jest chłopak wiec mam już dla niego prawie wszystko po starszaku. ale jakoś mam ochotę kupić mu kilka nowiutkich rzeczy. chyba bardziej dla siebie :) ale pewnie kupie mu jakieś śpioszki,czapeczki, skarpetki na początek. no i własna przytulankę.
 
Livastrid fajne!!!!! u nas sa tylko jednokolorowe, ja mam czarny, bialy i fioletowy ;)

Dziewczyny a ja sie nakrecilam na taki smoczek z przytulanka, bo z synem wlasnie przechodzilam taka masakre, ze zawsze musialam miec smoczek i ulubiony kocyk i to jest wynalazek dla mnie, szkoda, ze sama na to nie wpadlam, hm byla bym milionerka ;)

Przytulanka ze smoczkiem WubbaNub | PREZENTY
 
Hehe - bardzo ciekawy ten smoczek z maskotką :-D Tylko chyba na początek, bo potem to tak ciężko by było siedzieć albo raczkować z taką maskotką dyndającą :-D No ale może dzięki temu dzieciaczek się tak nie uzależni od smoka ;-)

U nas jeśli będzie chłopiec to też wszystko mamy w zasadzie, chociaż i tak pewnie kupię kilka nowych ubranek, bo to taaaakie przyjemne :-D No a jak będzie dziewczynka, to dopiero się zacznie... ;-)
 
ja po przegladzie szafy stwierdzamze 3/4 rzeczy nie nadaje sie dla dziewuszki bo sa typowo chlopiece. Jedynie spioszeczki wiec na 3 miesiace mam rzeczy :)

rozgladalyscie sie chociaz troche za wozkami? jestem ciekawa waszych typow :)
 
reklama
A my nie mamy dosłownie nic! No, może nie licząc pary mini-butków, jakie w ramach żartu dostałam od kuzynki na wieczór panieński...
I strasznie mnie to cieszy - nie mogę doczekać się kompletowania wyprawki :) Na razie w połowie sierpnia zaplanowaliśmy odświeżenie mieszkania i przemeblowanie - trzeba tak wykombinować, żeby z jednego pokoju zrobić pokoik dla Dzidźki. A zakupy zaczniemy pewnie tak w październiku, może później.
A co do wózka, praktyczne wydają się Mutsy Urban Rider albo X-Lander XA... Ale to tylko na podstawie mojego widzi mi się :)
 
Do góry