reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

A pas działa identycznie.I jest wskazany zwłaszcza po cięciu,bo jak pisałam ten zwisający brzuszek nie opada na ranę i jej nie męczy.
Wiem,że moja kumpela majtki ściągające zakladała od razu po porodzie,ale jak chodził lekarz to je ściągała.Miała poród SN i brzuch ma rewelacyjnie płaski ;)
 
reklama
a ja słyszłam, że taki pas po SN można założyć praktycznie od razu, a po cesarce należy troszkę odczekać, żeby nie przykrywać natychmiast świeżutkiej rany - i poza tym położne bardzo go polecają
 
Cleo ciuszki śliczne. Krzyś miał identyczny kaftanik i spioszki jak te u Ciebie (te z niebieską wstążeczką :))

Wiecie ja też zastanawiam sie nad tym pasem. Słyszałam od starszych koleżanek, że nawet zwykłym ręcznikiem brzuch owinąć po poorodzie już duzo daje.
 
Dziewczęta pisze to już na każdym chyba forum czy któraś z was słyszała ,zeby dziecko miało uczulanie na pieluchy PAMPERS?
 
No wlasnie pampersy,niestety... Ja w sumie i tak bede leciec na pieluszkach Tescowych,bo Pampersy sa dla mnie strasznie drogie,ale tak poprostu mnie poinformowaly "jakby co"...
 
Narazie tylko od ciebie słyszę że odparzają.Mnie chwilowo stac na nie dlatego chciałam kupic na zapas.
 
reklama
Agutko ja pierwsze słysze, że oryginalne pampersy odparzaja.
Krzyś ma 1,5 roku i tylko z takowych korzystamy. Nie powiem kiedys spróbowałam innych ale byłam z nich niezadowolona, bo wytrzymały z siusiu ok 2 godzin i całego krzysia musiałam przebierać, bo był mokrzutki.
Jak synus był mniejszy to może dosłownie ze trzy razy pampers przeciekł (z nocy i to z siusiu)

A czy tetrowe są ekonomiczniejsze to ja bym się tak do końca nie zgodziła ponieważ, częściej musisz przebierać (często całe ubranko), często trzeba prać a pranie to: proszek, woda, prąd; i masz tego prania dużo więcej niż przy pampersach więc robisz je częsciej a "składniki" prania przecież też kosztują.

Znam kilka mam, które twierdziły, że wychowają swoje pociechy na tetrowych ale po krótkim czasie wymiękły. Pampersy to naprawdę wygoda dla dziecka i matki.
 
Do góry