reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

a oto i moje zakupy:
oliwka, szampon, puder (jeszcze mydełko dokupić z tej serii muszę)
d0012640eo2.jpg


smoczki (kauczukowy i silikonowy), nożyczki do paznokci, szczoteczka i grzebyk, smoczki na butelkę
d0012641ds1.jpg


patyczki do uszu, majtki jednorazowe, buistonosz do karmienia
d0012642uk0.jpg


butelka, wkładki laktacyjne, gruszka
d0012643tk4.jpg
 
reklama
Może było już gdzieś napisane a ja przeoczyłam, ale...co myślicie o majtkach takich po porodzie (uciskających)..bo ja słyszałam od jednych mam, że pozwalają łatwiej zebrać brzusio po porodzie do stanu przed ciążą....inne, że można jakiegoś krwotoku dostać........i nie wiem sama
 
przócz tego jeszcze:
skarpetki
d0012644ww5.jpg


kaftanik i śpioszki
d0012646yg8.jpg


komplecik
d0012648ax4.jpg


kaftanik i śpioszki
d0012650op0.jpg


kaftanik i śpioszki
d0012649eq5.jpg


koszulki
d0012651xw3.jpg


koszulki
d0012652cd8.jpg


 
Aga_Mazury, o majtkach nie słyszałam,ale słyszałam za to o pasie poporodowym, tylko, że to daje doraźny efekt wtedy gdy go nosisz, ale mięśni Ci nie ćwiczy ani nie wmacnia, jedynie podnosi brzuch i może nie jest on wtedy taki widoczny. W tvnstyle mówili na ten temat, że owszem polecają ale bez ćwiczeń (które są dołączone do takiego pasa), nie przyniesie on wielkich efektów, więc podejrzewam, że z tymi majtkami pewnie jest podobnie. ;)
 
cloe28, zakupy piękne, zwłaszcza ciuchowe, bo inne to mnie nie za bardzo podniecają ;), chociaż tych pierdołków też trzeba było nakupić, no nie? ;) :D Ja niestety nie miałam przyjemności wybierać takich słodkich śpioszków, mam tyle tych najmniejszych ciuszków od siostry, że będę dopiero kupować na rozmiar 68, ale to za jakiś czas dopiero.

Nie mam co narzekać bo ciuszki też drogie, dobrze, że miałam od kogo dostać! ;) ;D
 
ja mam właśnie ciuszki po mojej Zuzi od rozmiaru 62 wiec musialam dokupić kilka par w roz. 56 :)
 
Ja miałam taki pas poporodowy i bardzo go sobie zachwalałam.Polożna namówiła mnie żebym go kupiła jak wychodziłam ze szpitala.Podtrzymywał brzuch i rana po cięciu nie była uciskana,poza tym szybciej sie obkurczała macica i z latwością wchodziłam w "większe" ciuchy z przed ciąży w tydzień po cięciu.
A takie majteczki nosiłam mniej więcej w 2,3 tygodnie po cięciu,jak juz przestałam krwawić.Wiadomo,że one nie maja za zadanie ćwiczyc brzucha,ale go splaszczyć ;)
 
No to chociażby ze względu na szybsze obkurczanie się macicy warto taki pas kupić. ;) ;D Chociaż szczerze mówić nie myślałam, że po cesarce tez go można nosić.
 
właśnie, właśnie..o te obkurczanie macicy mi chodziło. Czyli jest różnica...pas a majtki? właśnie i jak to się ma do rodzaju porodu CC i SN?...
 
reklama
O majtkach słyszałam że są dobre,ale niemożna ich zakładac odrazu po porodzi tylko za jakis czas.Majtki mają tylko wpływ na brzuch robią tak żeby nie był obwisły,tylko trzymała sie ciała.Apas niewiem .
 
Do góry