reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

Ja tak jak Mycha-papier toaletowy idzie wtedy w ruch. A te nakładki, może trzeba by spytać w jakiejś hurtowni papierniczej albo , bo ja wiem, np. w aptece. Najlepiej podejśc do dobrego hotelu i spytać gdzie się zaopatrują ;) ;D
Ja dzisiaj chciałam w aptece kupić majtki jednorazowe, ale pani mi chciała wcisnąć rozmiar 42-44 (mój Boże przecież to by mi z tyłka zleciało nawet gdybym 10 podkładów na raz włożyła ;D) ;)
 
reklama
Renee to wcale nie jest taki duzy rozmiar jeśli chodzi o majtasy po porodowe.Wszystko zależy jaki nosiłaś rozmiar przed ciążą.Pamiętaj,że w tych pierwszych dniach brzusio jeszcze będzie spory i lepiej go mocno nie uciskać.Ja poprzednim razem miałam właśnie ten rozmiar42/44 i taki teraz kupiłam a przed pierwszą ciążą nosiłam małą 40.
 
A ja sobie kupiłam narazie dwie pary ale takich które mozna prac, a kumpela mi powiedziała, że takie się nie nadają tylko i wyłącznie jednorazowe ::) nie rozumiem, dlaczego się nie nadają? chyba coś pokręciła :p
 
Położna w szpitalu mówiła, że najlepsze są z czystej bawełny a te można prać (a nawet trzeba) więc nie rozumiem o co chodzi koleżance? Co do jednorazowych to mówiła, że na oddziale i tak lekarze zakazują noszenia majtek więc zakłada się je tylko doraźnie - na wyjście do toalety albo przy gościach..
 
Edi ja przed ciążą nosiłam generalnie rozmiar 38, chociaż zdarzały się rzeczy 36 (jak rozmiarówka była duża ;)) i nie wyobrażam sobie ubrać gacie rozmiar 44 bo uważam, że jak będą luźne ( a byłyby na pewno ;)), to podkład będzie chodził we wszystkie strony i równie dobrze mogłabym gaci nie mieć na sobie wcale. ;) :D Jutro zamierzam kupić rozmiar 38. ;)
 
Ja się pośpieszyłam i kupiłam już pieluchy 3 paczki pampersów w realu maja obnizke :),potem krem na odparzenia nivea,oraz oliwkę i mydełka bambino.I poszło juz 170 zł.Ponoc jedna paczka pieluch starcza na 2 tygodnie. :-[
 
Mija,ale chyba gdzies juz czytałam,że kupiłaś te duże paczki ;)więc nie powinno byc tak źle ;)
 
reklama
Do góry