reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

reklama
Podziwiam Was, że jesteście takie wytrwałe i nie skręcacie łóżeczek :) Ja mam póki co problem z głowy, bo z zakupów dzidziusiowych mam zaledwie parę ciuszków no i materiał na pościel którą uszyje mi mama. Szaleństwo zacznie sie dopiero z końcem lipca, no i wtedy też mnie pewnie bedzie korciło, żeby wszystko poukładać i poskręcać...;) A znając nas, to pewnie takie rzeczy jak wózek i łóżeczko wylądują jeszcze do połowy sierpnia na struchu, żeby się o nie nie potykać. Hehehe już widzę, jak wzrośnie częstotliwośc prania i wynoszenia go na strych, żeby przy okazji pooglądać te zakupki! ;) :) :)
 
Ja juz mam łóżeczko w pokoju rozłożone ale stoi bez niczego tzn same surowe łóżeczko. Łóżeczko dopiero ubierze mój mąż jak bede w szpitalu bo teraz to wszystko by sie zakurzyło. A pozostałe rzeczy kupione sa schowane w szafkach. Jedynie wanienkę w pokoju i przewijak widać :)
 
ja jade na zakupy na poczatku sierpnia.narazie kuplam tylko proszek do prania DZIDZIUS od mamy i siostry dostane rozki 2,mam material na posciel musze tylko kupic koldre bo niewiem na jaki wymiar je uszyc. wiecie jaki na wymiar kolderka?ciuszki tez dostane od siostryale dokupie cos nowego bo to sama frajda.na razie chodze po sklepach i spisuje ceny kosmetykow zebym wiedziala gdzi sa najtansze kupie chyba z firmy johnson baby, a wy na jaka firme stawiacie?na wozek da mi tesciowa.
 
mija o firmach też już debatowałyśmy. Przewijały się różne, ale akurat co do Johnsona, to dziewczyny się wypowiadały, że często uczula. Ja tam nie wiem, to chyba też od skóry dziecka zależy, ale faktem jest, że ja niczego tej firmy nie mam kupione. ;D
 
Ja też już kupowałam te majteczki na allegro i są fajne! narazie mam tylko dwie pary ale takie do prania. Musze jeszcze kupić w aptece takie jednorazowe. Paczka 3 szt chyba 7 zł. kosztuje ::)
 
reklama
Mija to wg uznania. Zależy jaki wózek chcesz kupić, jakiej firmy itd mój tzn ten który ja chcę kupić jest amortyzatorach.
 
Do góry