reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

Ares najpierw był na dużej, potem na zagnańskiej a teraz jest na 1 maja - taki jasio wędrowniczek.
Tyle ze Ares ma adres 1 maja 190 a
ten ze Świętokrzyskiej a jeszcze wcześniej Domaszowskiej- Bobas ma adres 1 maja 191 :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
zgadza sie. ten co był koło Tesco jest teraz na Zagnańskiej (chłodnia kielce). Ja tam często zakupy robię bo mam i mialam po drodze. Fotelik tam własnie kupiłam i to za tanioche. ale pan co doradza to taki cwaniaczek, a o testach bezpieczenstwa to chyba ma zerowe pojecie,
 
Sol ja też kupowałam w tej hurtowni na Maja i obsługa jest żenująca:(( głównie jeśli chodzi o wózki!!!
 
Jeśli chodzi o fotelik to mam kilka wymagań:
1) Testy bezpieczeństwa
2) Żebym mogła go do auta przymierzyć
3) Żeby Marcelinie było wygodnie
4) do 800zł

Potrzebuje człowieka który mi rzetelnie doradzi a nie będzie za wszelką cenę wciskać bubel. A wiecie może w jakich godzinach są otwarte bo dla mnie niestety to jest wyprawa na cały dzień. Oczywiście i tak zamówię na Allegro ale chcę po przymierzać i obejrzeć w rzeczywistości a nie na zdjęciu.
 
ciacho. w wadze 9-18 to możliwe że troszkę ponad 800 zł bedzie trzeba dac

Ja ci powiem jak ja szukałam.
Wchodzę na stronę z testani, wybiaram te co mają minimum 4 z bezpieczeństwa. Szukam ich na internecie jak wyglądaja i ile kosztują. Wybieram kilka modeli i jadę po sklepach. Tam mierzę najpierw dziecko do fotelika, pote fotelik do samochodu. Powiem ci że jeden fotelik niemal bez pasów się fajnie trzymał, a inny latał strasznie.
Możesz tez podzwonić po sklepach jak już znajdziesz modele, czy je mają w sklepi, bo często z tym jest lipa
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 9-18 kg :: sortowanie wg kryterium bezpieczenstwo
 
Mrozik, kurcze, fotelik za ponad 800zł... cóż tak drogo?? przecież są bezpieczne i dobre foteliki za znacznie mniejszą kasę... ze swojej strony moge polecić delti-mały podróżnik:
FOTELIK DELTIM DELTI MALY PODROZNIK 9-36 NOWY od1z (1310006056) - Aukcje internetowe Allegro
nawet kupowałam u tego samego sprzedawcy :-) ma wszystkie certyfikaty, i jako jeden z nielicznych fotelików w tej grupie wagowej można zmieniać pozycję siedzenia :-) tapicerka dobrze się czyści i ogólnie jestem zadowolona. poza tym w testach też dobrze wypadł :-) a jesli dla kogoś to ważne produkowany jest w Polsce a nie w Chinach.
mam jeszcze drugi fotelik w gr. 9-25, taki:
FOTELIK SAMOCHODOWY ZENITH SEA CONECO + SANKI W-wa (1306665936) - Aukcje internetowe Allegro
ogólnie,dziecku dobrze się w nim śpi, bo można go ustawić niemal pionowo, ale np regulacja pasów mnie trochę wkurza, a welurowa tapicerka jest lipna..i szybko zrobił się ciasny mimo, ze Baśce do 25kg jeszcze daleko.... poza tym mozna go kupic naprawde tanio bo kilka firm ma takie same foteliki tylko inczaj sie nazywają:
BEZPIECZNY NOWY TUFIFI RACING TEAM 9-25kg (1316175769) - Aukcje internetowe Allegro
FOTELIK SAMOCHODOWY BABY SHIELD EuroBaby 9-25 KG (1316500008) - Aukcje internetowe Allegro
SPRINT fotelik samoch 9-25kg 5 kolorow WYPRZEDAZ (1307502887) - Aukcje internetowe Allegro
Fotelik samochodowy SPORT 9-25 kg (1306615470) - Aukcje internetowe Allegro
Fotelik samochodowy 4BABY WEELMO kurier GRATIS!!!! (1311896977) - Aukcje internetowe Allegro
:-) hhehehe
 
Mrozik, taką właśnie strategię obrałam. Z tym, że jakieś 1,5 msc temu kiedy zaczynałam się rozglądać (ale nie miałam jeszcze kasy) na Allegro np. MAXI COSI TOBI (mój faworyt) stał za ok 600zł (jasne kolory) a teraz wszyscy sprzedawcy mają już model na 2011 rok i wołają za niego 900zł, a tyle to ja nie dam. Liczę, że jeszcze będą mieli te modele z 2010. A interesuje mnie w.w Tobi, Kiddy Energy Pro lub Roemer KING PLUS. Jeśli sprzedawca mi zaproponuje coś ciekawego, bezpiecznego i w granicach przyzwoitości to też się mogę skusić. Tak więc chyba zrobię wycieczkę objazdową Prosta -> 1 Maja -> Zagnańska -> Ściegiennego. Jeśli nic nie znajdę to uderzę na Krk.
 
Marla - niestety te certyfikarty nie są jednoznaczne z bezpieczeństwem. Niestety fotelik z certyfikatem to nie znaczy fotelik bezpieczny. Nie wiem czy słyszałyście o fotelikach Chicco, mają certyfikat i sa sprzedawane (nie pamiętam modelu). Zrobili im testy zderzeniowe i dziecko w nich nie ma szans wyjść cało przy zderzeniu. Ja nie kupuję fotelików bez testów. Fotelik dla mnie musi być bezpieczny.
Pooglądajcie sobie filmiki na fotelik info.
Ciacho, a opłaca ci sie tyle na paliwo wydawać? Mnie się obecny fotelik udało kupić bardzo tanio, bo wyprzedawali kolory. Mieli czerwony a mnie akurat sie czerwony podobał więc mi sie udało
 
mrozik, racja zgadzam się w pełni. mój Delti ma testy itd i generalnie pisząc o certyfikatach o te testy zderzeniowe mi chodziło :-) ogólnie cena nie jest jednoznaczna z jakością, bo jak sama piszesz foteliki Chicco niektóre są do kitu, a ceny mają powalające ...
 
reklama
Mrozik, mój Andrzej dorabia sobie w pizzerii w KrK i jest tam co weekend także to nie problem. Mogę jechać do szwagierki w odwiedziny i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu bo ona mieszka koło Entliczka, no chyba, że tu coś znajdę. A nie wiecie czy w niedziele te hurtownie są otwarte?
 
Do góry