reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

reklama
Hej Lasencje!
No i kupiłam:
Recaro Young Sport. W Aresie, pan bardzo miły, super zorientowany. Nawet przekonał mojego męża ( a był nastawiony: PO CO NAM TAKI DROGI FOTELIK?!!!!:szok::szok::szok:), który stwierdził: Kupiłem sprzedawcę, nie fotelik. Ogólnie jesteśmy zadowolenie, foteli po przymocowaniu ani drgnie. Marcelinie w nim wygodnie, nawet w sklepie nie protestowała przed wsadzeniem jej do niego, a zwykle trzyma mnie kurczowo za szyję (mały dzikus) i oczywiście zaraz ucięła sobie w nim drzemkę:)
 
Świetny fotelik Ciacho :-D i jak na grupę 9-36 cena nie jest aż taka zła (na allegro chodzą po ok 700), pomyśl jakbyś kupiła od 9-18, a potem następny od 15-36, mogło by wyjść jeszcze drożej :-)
a co do męża, to jak my kupowaliśmy to było to samo, po co taki drogi, bla bla bla... ;-)
 
Dziewczyny a jakie polecacie spacerówki? Nam sprzedawca z Aresa polcał: x lander i euro cart, chodziło mi żeby był jak najlżejszy, obydwa ok. 450 zł, no i zastanawiamy się nad fotelikami, ten z testami ok800 zł, jak dla mnie za dużo, a ten bez można już kupić około 300 zł, no i sama nie wiem
 
gaba, ja polecam ze spacerówek graco mirage (na necie są za ok 300 z dodatkami troszkę więcej), wazy jakieś 7kg, jest bardzo wygodny w prowadzeniu itp itd. ja z mojego już nie korzystam, i kurzy się już w piwnicy, ale służył ładnie ;-) z fotelików polecam delti podróżnika (polski fotelik, z testami i kosztuje ok 400zł) i graco nautilus (co do testów nie wiem ,ale bardzo wygodny, ok 550zł).
 
Gaba - a w jakim przedziale wagowym chcesz kupić? Ja wybieram tylko te co mają 4 pkt z bezpieczeństwa w testach ADAC. Teraz myslę kupić Kiddy ale musze małą przymierzyć, bo dużo dzieci nie lubi tych fotelików z półkami. On jest w przedziale wagowym 9-36 kg, więc ten wydatek jest juz na lata. Jak nie bedzie sie dobrze w nim czuła, to wybiorę maxi-cosi Tobi. Filip w nim jeździł i jestem z nich zadowolona
 
reklama
gaba - ze spacerówek ja mogę polecić Espiro magic 4 - waży 7,300 i jest super :tak: obecnie leży w piwnicy i czeka na Emilkę bo Karola dwa lata w nim jeździła :tak: Koszt ok 400 zł. A z fotelików my mamy Meggy - nie wiem jak ma z certyfikatami - jakieś ma ale nie pamiętam co i jak ale bardzo wygodny jest :tak: i na necie chyba za ok 200 zł można kupić :tak:
 
Do góry