reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

A ja lubię huggisy te beżowe przez to że nie mają zapachu, ale te różowe i zielone tez są ok, ostatnio w carefurze kupiliśmy 6-paki na promocji, a w szufladzie pod łóżeczkiem mam kindi dzidziusie też chyba wszytskie rodzaje bo tez mi pasują ale już mi zbrzydł ten zapach; a z tym wyciąganie huggisów to fakt że po kilka wyłażą ale inne nie są lepsze :)
 
reklama
my na codzien mamy waciki te duze suche + woda ;-)
ale jak juz sie nam cos zdazy np u lekarza to mamy nivea lub dzidzius i sa ok jak dla nas :tak:
 
haggusy dla mnie okropne przynajmniej te co kiedys były az z nich ciekło takie mokre
najbardziej lubie pampersy te zielone, dzidzusie moga byc, a teraz mamt happy (czerwone) i jestem zadowolona, chociaz pieluch happy niecierpie
 
Madzioolka, one nie mają zapachu?? dla mnie mega śmierdzą te beżowe właśnie! I jak ściśnie lekko to mega kapie z nich... No i rwą się okropnie.
 
no moje nie miały zapachu i wcale nie były mokre :) sama już nie wiem... a kupowałam z różnych źródeł bo i w biedronce i w kauflandzie więc to raczej nie kwestia serii... może mamy inne nosy i inne pojęcie mokrości i stąd różnica :) bo pamietam że niektóre z Was bardzo chwaliły husteczki pampers sensitive a mnie zbierało na wymioty od tego drożdżowego zapachu... i tak samo było z chusteczkami dada z biedronki, dla jednych były ok a dla innych strasznie mokre :) każdemu najwidoczniej pasuje co innego :)
 
Madzioolka, jakie szczęście, że tyle rodzajów tych chusteczek jest dostępnych skoro każdej inne odpowiadają:tak:
 
My używamy nivea soft&cream albo pure&fresh, dla mnie są najlepsze - fake, pojedynczo megadrogie, ale jan się kupuje w promocji dwupaki albo 4-paki to już ok 5zł za opakowanie wychodzi. Pampers Sensitive - porażka, podobnie jak Madzioolkę mnie zbiera na wymioty, mam pół paczki jeszcze ale nie potrafię się zmusić do używania ich...
 
reklama
Do góry