reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

ja mam po prostu kocyk włozony w poszewke kolorową :) najlepszy sposob :-)


a co do chodzikó tez nie bedziemy miec ale babcia kupiła już jeździk i pchacz Lew z fisher prica była promocja w rossmanie za 129 zł:tak: bardzo fajny jest i ma super muzyczki :-)
 
reklama
Dzisiaj akurat w pytanie na śniadanie Zawitkowski mówił stanowcze NIE chodzikom, huśtawkom sprężynującym i nie był też za bardzo za pchaczami.
My póki co nie kupujemy nic z tych rzeczy, sama ma się Mała nauczyć pionizować, a przedtem bardzo chciałabym aby raczkowała
 
chodziki nie
hustawki na spre. , pchacze tez nie - chociaz Mela pchacz miała ale nie chciała go uzywac - dopiero jak zaczeła sama chodzic to zaczeła z nim szalec
 
dziś przyszła nam przesyłka z Tchibo - zamówiłam chustkę z metkami, bo u nas metki ostatnio na tapecie(zabawka najmniej ważna za to metka - pół godz. zajęcia;-)) i zwierzątka do kąpieli, czekam jeszcze na garnuszek na klocuszek fishera
 
mrsmoon pochwal się tą chustą z metkami...bo ja też mam dzidziolka z maniakalnym popędem do metek:-DZabawka choćby nie wiem jak piękna , kolorowa i grająca była to i tak nie istotne;-)WAŻNE ŻEBY DOBRA METKA BYŁA!!
 
Miesio też ma taką, tylko tą wersję z autkiem.http://www.tchibo.pl/Chustka-z-naszywkami-niebieska-p400006560.html Ale woli metki przy zabawkach z ikei, bo są dłuuugie, więc mu póki co nie obcinam. I te zabawki do kąpieli- uwielbia je ssać. I w tchibo są jeszcze super kubeczki do kąpieli- jak przelewamy w nich wodę patrzy jak zaczarowany:)http://www.tchibo.pl/Kubki-do-zabawy-w-wodzie-6-sztuk-p400006245.html W ogóle zabawki z tchibo- rewelacja. Pod choinkę dostanie tą arkę
Drewniana arka z figurkami do wkładania w Tchibo
 
Ostatnia edycja:
jeśli chodzi o chodziki, u nas stanowcze NIE, ostatnio spotkałam dziewczynę, której synek skończył rok i nie chodzi, bo ciągle staje na paluszkach, właśnie od używania chodzika :/
co do metek to zainteresowanie u mojego łobuza średnie...
a tak ogólnie to u nas lubiany jest motyl z lamaze, książeczka puzzle dwustronna też lamaze, pod choinkę kupiłam mu klocki magnetyczne, które dałam mu oczywiście od razu po odebraniu przesyłki ;) na razie rzuca nimi po kuchni :)
 
reklama
Do góry