reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Hmm ja na razie wyprałam wszystko na 40 stopni tryb bawełna z dodatkowym płukaniem dedykowanym dla alergików i dzieci, bo ta stara pralka nie ma trybu dzieciowego a w nowym domu pralka jeszcze nie podłączona... Więc chyba te pieluchy wypiore w 60? No i oczywiście prasowanko

Wczoraj jak skladalam ciuszki do worka to zauważyłam że coniektore mają małe czarne ślady i gdzie na używanych nie byłam pewna czy one były tak gdy zobaczyłam na nowych to się wscieklam, ta stara pralka musiała mi je ufaflunic :| teraz nie wiem czy nie wypiore wszystkiego jednak od nowa po przeprowadzce ehh.. Chciałam se ułatwić...

Moja kuzynka miała taki problem ze stara pralką na wynajmowanym mieszkaniu i niczym nie udało jej się doprać tych plam :szok:
 
reklama
Mój ochraniacz się już wietrzy, materac jeszcze w foli ale chyba dziś założę na niego prześcieradło i niech oddycha. Jak pójdę rodzic to L zmieni prześcieradło na czyste. A jak nie urodzę w przeciągu dwóch tygodni to przepiorę ochraniacz. Kołdry nie wietrzę bo na początku będę używać rożka i śpiworka.

W ogóle te moje łóżeczko takie skromne ;p ani girlandy, ani literek. Nawet karuzeli nie mam. Chyba się za czymś rozejrzę.
 
Colly ja dzisaij wyciaglam materac i przewijak z foli i przescieradlo zaloze za dwa dni na materac niech na razie tak sie po wietrzy :)
Ja tez nie mam zadnych ozdob mam tylko karuzele ktora dostalam od taty, tylko musze ja przypilowac troche bo mam za grube dechy w lozeczku i nie da sie jej na razie zalozyc
 
reklama
Dziewczyny przszło moje zamówienie z apteki,moge się pakować do szpitala :tak: Na zdjęciu 250 zł :baffled:
 

Załączniki

  • DSC_0073.jpg
    DSC_0073.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 97
Do góry