reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Dream super organizer,również zazdraszczam talentu do szycia:D też się zastanawiałam nad takim,ale chwilowo uznałam,że mam inne wydatki i muszę go zepchnąć na dalszy plan...
Czekam na resztę fotek Twoich dzieł:)

Co do poduszki do karmienia to ja mam tą cebuszkę,nie oryginalną. Przydaje się już teraz,super odciąża plecki:) kupiłam na Allegro,razem z pościelą,poszewkami itp. może później zrobię fotkę.
 
Akatsuki teraz zabardzo się nie pochwalę bo do prania poszło dużo rzeczy i nie wygląda to tak pięknie :p jak będę miała gotowe na 100% się pochwalę.
A co do tych organizerow to ja zaczęłam się znowu zastanawiać nad tymi pojemnikami z ikea. No już sama nie wiem. Chyba że dam przewijak na komodę zamiast lóżeczko...
 
ja poduszki do karmienia nie uzywalam wiec nie kupuje tym razem :)
dream fajnie tak cos samemu zobic... :) super Ci te robotki wychodz, ja chcialam kiedys nauczyc sie robic na szydelku, ale slabo mi to wychodzilo, jakos te oczka mi nie chcialy schodzic z tego szydelka i musialam druga reka sobie pomagac i mnie to zniechecalo a zapal mialam duzy kupialm sobie caly zestaw szydelek i kilka kolorow wloczki... hehehe
 
Hahaha, Maran, akurat szydełko to moje ulubione narzędzie. Choć szycie na maszynie też bardzo lubię ;) I druty też już ogarnęłam :)
Ja w ogóle lubię tak robić cokolwiek, rozdaję to ludziom, a najlepiej by było jakby oni to jeszcze nosili :)

Oto ochraniacz na łóżeczko i dwie poduszki takie płaskie ;) Na więcej bajerów nie starczyło mi już watoliny :p Muszę dokupić i coś tam jeszcze wykombinuję :) :biggrin2:
Oczywiście M. znowu uparł się być w kadrze. Ehhhh....
WP_20150830_17_05_35_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150830_17_05_35_Pro.jpg
    WP_20150830_17_05_35_Pro.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 101
Kurcze, dream, szacunek, że tak potrafisz. :tak:
Ja niestety dwie lewe ręce do szycia, nawet zszyć nie potrafię...

Super pościele dziewczyny! Chciałam też ten ochraniacz modułowy z poduszek, ale pościel mam w groszki i paski i stwierdziłam, że za pstrokato by było, więc zamówiłam normalny z kokardkami.

Zamówiłam też czarną wanienkę, ciekawe co na to moja rodzina powie, hahaha. A przede wszystkim rodzina M. :-)
 
Ostatnia edycja:
dreamgirl super rękodzieła, zazdroszczę.Ja nawet maszyny w domu nie mam.
Kusicie na tą pościel, fajowe te modułowe ochraniacze i chyba się skuszę na komplet tylko ja chcę bez wypełnienia bo mam kołderkę i podusię.
 
reklama
Tez dzisiaj poszalalam na dzieciowych zakupach. Ogarne się to wstawie jakies zdjęcia.

Chcialam tylko dac znac tym co jeszcze szukają ciuszkow ze w H&M jest zniżka 20% za okazaniem kuponu z fb, w Kappahl 3szt w cenie 2, a w Coccodrillo 30% mniej na druga sztukę z nowej kolekcji.
 
Do góry