reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Wczoraj dokupiłam brakujące rzeczy :) Mam wszytko (poza bazą do fotelika, ale to na głowie M. jest)! Zdecydowałam się na poduszkę do karmienia Poofi. Mam nadzieję, że będzie fajna. Dużo osób mi ją polecało. Z tej, którą miałam przy Hani byłam niezadowolona, Ona miała wypełnienie tak jakby z groszku i było to niewygodne.
A Wy jakie kupiłyście?
 

Załączniki

  • 1440834095883.jpg
    1440834095883.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Podobny zestaw ochroniavzy na łóżeczko ma upatrzony na allegro ale Twoj jakos tak fajniej wyglada dlatego się dopytuje ;-)
 
Tra la la :)
Sama se zrobiłam taki organizer z resztek, szału nie ma, ale co tam :) Zawsze to home made :)
Na zdjęciu M. :) Powiedziałam mu, żeby potrzymał, abym mogła zrobić foto i mówię, że to dla dziewczyn z BB i że nie musi być jego twarzy, ale bardzo chciał zrobić minę :D Specjalnie dla Was chyba :D
WP_20150829_16_56_07_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150829_16_56_07_Pro.jpg
    WP_20150829_16_56_07_Pro.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 179
Annie, ja mam po Majce z Motherhood. Poduszka jak poduszka. Nie wiem, czy przy karmieniu nie będę tworzyła konstrukcji z rogala do spania Motherhood. Jak chłopaki nauczą się porządnie ssać, to mam ambitny plan karmić ich jednocześnie, co by czasu trochę więcej wyłuskać dla mojej córci :D.
 
reklama
Do góry