reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Tra la la :)
Sama se zrobiłam taki organizer z resztek, szału nie ma, ale co tam :) Zawsze to home made :)
Na zdjęciu M. :) Powiedziałam mu, żeby potrzymał, abym mogła zrobić foto i mówię, że to dla dziewczyn z BB i że nie musi być jego twarzy, ale bardzo chciał zrobić minę :D Specjalnie dla Was chyba :D
Zobacz załącznik 707819

hahahahaahahahahah super mina Pozdrawiamy :rofl2: a organizer super i z 40 zł w kieszenie :tak:
 
reklama
Dream no sz cz erze mówiąc efekt jest fajny, podobuje mi się twój organizer, a twój się chciał pochwalić jakiego masz fajnego faceta hehe ;)
 
Ladyk ja też na początku spróbuję z tą dużą poduchą do spania. Jak będzie kiepsko to kupię ten mniejszy rogal.

Dream super :) ciekawa jestem co tam jeszcze wymyślisz.

Ja niestety nie będę miała tak jak chciałam. Oprócz tego że moje wizje nie pokryły się z wizjami L to jeszcze zmusili mnie trochę do zakupów na już czyli musiałam wybierać z tego co było w sklepie. ogólnie może być ale inaczej sobie to wyobrażałam, za to mój L zachwycony bo on wybierał wiele rzeczy.
Cieszę się też z tego że jakoś pokój nie jest tak zawalony jak myślałam że będzie. Nadal jest jeszcze jakaś przestrzeń a to ważne jak ma się małe mieszkanie. Ogólnie całkiem sympatycznie to wygląda (pewnie tylko teraz bo jest zrobiony full clean w mieszkaniu ;-))
 
Sysia a jak wygląda ten organizer na łóżeczko bo nie mogę coś znaleźć?

I fotka fotelika i wózka w częściach, jakoś szary ostatnio bardzo mi pasuje, w dodatku stelaż wózka jest jasnoszary a wózek szaro turkusowy :-)
Aaaa mamy ten sam kolor fotelika :) Concrety Grey jest piękny jak dla mnie :)
Tra la la :)
Sama se zrobiłam taki organizer z resztek, szału nie ma, ale co tam :) Zawsze to home made :)
Na zdjęciu M. :) Powiedziałam mu, żeby potrzymał, abym mogła zrobić foto i mówię, że to dla dziewczyn z BB i że nie musi być jego twarzy, ale bardzo chciał zrobić minę :D Specjalnie dla Was chyba :D
Zobacz załącznik 707819

wow! Szacun kochana, piękna rzecz w desing sklepie ze 300 zeta trza by zabulić!!!!
 
reklama
Do góry