reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Chyba podjadę i kupię jedno opk. 2. Do szpitala kupie chyba te mniejsze z białej serii. Tam jest 33szt. na 2-5kg. To powinno akurat na szpital starczyć a w domu to już będę próbować z tymi zielonymi 2. Dobry plan?
 
reklama
Colly jeśli masz taką możliwość to obejrzyj sobie te 1. One są strasznie malutkie, myślę, że dla wcześniaków. Niby wagowo ok ale rozmiar jest mały. Ja przy Zuzi miałam jedną paczkę i chwilami myślałam, że coś stamtąd wyleci (Zuzia ważyła 3560g). U Weroniki zaczęłam od 2 a była jeszcze mniejsza (3380).
 
Doris nie mam gdzie zobaczyć no i pewnie nic by mi to nie dało bo ja nigdy takiej pieluchy ani noworodka w rękach nie mialam. :( wydaje mi się że nie są takie najmniejsze bo jest jeszcze rozmiar 0 dla tych poniżej 2,5kg ale co ja się tam znam...

Annie a w jakich ilościach kupiłaś albo planujesz kupić?
 
ja poprzednio kupowalam od razu 2, a moj synek byl szczuplutki, bo wazyl 3200 i nie uwazam, ze byly za duze, teraz nie wiem jeszcze jak zrobie, bo dziecko moze byc jeszcze mniejsze, ale troche jedynek mam dostac od siostry, bo jej pozostawaly, wiec teraz raczej 2 pokupuje
 
reklama
Do góry