reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Kurcze może ja też bym kupiła jak takie super ceny ale w ogóle się nie zastanawiałam nad tym jaką serie i jaki rozmiar i ile sztuk? Jak Wy kupujecie? Nie lepeiej poczekać aż będzie bardziej wiadomo jaką wagę dziecko będzie miało po porodzie? Bo te rozmiary to są takie ( z tego co pamiętam ) że od 3kg to już rozmiar 2.


A ja w końcu się wzięłam w garść i zamowiłam łóżeczko :D mam nadzieję że będzie dobre bo nie widziałam go na żywo a opinii w internecie brak.
 
Colly ja mysle o kupieniu jednej paczki 2. Mam siatkę 1 osobno zapakowanych wiec mysle ze na poczatek wystarczy. A po porodzie sie okaze czy jedynki sa potrzebne czy przejsc na dwojki, w dodatku moze sie okazac ze Mala ma uczulenie...
 
Ja kupuje 2 sa chyba od 3 kg do 6 czyli akurat na poczatek
1 moze kupie do szpitala małą paczkę ale nie koniecznie no 3 kg powinnam urodzic :)
Wcześniej zaraz po wyjsciu ze szpitala przeszlismy na 2 a zaraz potem na 3 dziecko szybko przybiera na wadze
Takze mysle ze maks 3 paczki 2 zejdzie potem 3 przez dłuższy czas.
 
reklama
Ja kupiłam jedna paczkę 2, na tej aukcji co to kiedys chyba so happy wrzucała (106 szt. za 52 zł) i chyba więcej 2 nie kupuję bo też pamiętam, że szybko na 3 przechodziłam.
 
Do góry