reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

kamilove ja przepraszam bardzo, ale jak ta Twoja Jagódka rozwaliła te łóżeczko hahah niezła z niej agenciara musi byc, my mamy drewniane lóżeczko, zwykłe proste, które służy już w rodzinie 8 lat i moj nienarodzony bedzie 6 dzieckiem, ktore w nim spi :)
 
reklama
Dolga ja tez mialam turystyczne i Maja jsk nauczyla sie wstawać to lapala za jeden bok i tak kolysala az roztrzepala i cale die ruszalo...
 
kamilove ja przepraszam bardzo, ale jak ta Twoja Jagódka rozwaliła te łóżeczko hahah niezła z niej agenciara musi byc, my mamy drewniane lóżeczko, zwykłe proste, które służy już w rodzinie 8 lat i moj nienarodzony bedzie 6 dzieckiem, ktore w nim spi :)
My mieliśmy drewexa tylko nie pamiętam serii Pepe czy jakoś tak. I rozkleiło się na bokach. Próbowaliśmy kleić ściskać takimi ściskami, ale i tak się już potem rozchodzilo więc w sumie w listopadzie tamtego roku kupiłam turystyczne. Niestety Jagoda bardzo szaleje w łóżeczku. Skacze, rzuca się, buja.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
My mamy drewniane łóżeczko ze szczebelkami takie standardowe skrecane na konfirmaty. Spał w nim Filip potem Maja treaz bedzie junior.
Turystyczne też mamy po Mai stało u moich rodziców teraz postawimy na dole i bedzie jako kojec :p i bezpieczna przestrzen :)
 
Dolga u moich rodzicow mamy drewniane łóżeczko ktore juz przeszlo 18lat ma. Bylo kupione dla mojej najmlodszej siostry, pozniej dwie siostrzenice w nim spaly, moje dziewczyny w czasie pobytow u dziadkow a teraz bratanek. Bedzie jeszcze uzywane tam przez dla naszego malego. U dziadkow mamy tez takie drewniane krzeselko ze stolikiem ktore w ogole juz wiekowe jest bo kupowane bylo dla mnie. Jak kiedys policzylismy to juz przez 12 dzieci bylo uzywane, nadal używamy i juz kolejne 2 maluszki sie do niego szykuja. To sie nazywa pozadny sprzęt.
 
Mamy już imię na ścianę :D
Już się nie mogę doczekać aż zawiśnie nad łóżeczkiem :)
 

Załączniki

  • 1439638577508.jpg
    1439638577508.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 67
  • 1439638588851.jpg
    1439638588851.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 67
AnnieTess ojej jakie piękne te literki:) sama szyłaś czy zamawiałaś?

Kurcze ja może też popatrzę za takimi,żeby chociaż trochę kącik małego był przytulny:) bo pokoiku własnego na razie nie będzie miał.
 
AnnieTess ojej jakie piękne te literki:) sama szyłaś czy zamawiałaś?

Kurcze ja może też popatrzę za takimi,żeby chociaż trochę kącik małego był przytulny:) bo pokoiku własnego na razie nie będzie miał.

Zamawiałam u tej samej kobiety, która mi uszyła literkę "H" nad łóżeczko Hani :)
https://www.facebook.com/KOKOfactory



Xmamuśka, wiem :) Pamiętam, że nam tu pokazałaś :)
 
reklama
AnnieTess Śliczne literki!

Ja robię dla Zuzi napis z filcu :-) plus różne ozdoby typu sowka i kokardki do przypiecia do wozeczka i łóżeczka :-)
 
Do góry