reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

Laski ale mi zrobiłyście przyjemność tymi miłymi komentarzami :tak::tak::tak:

jeśli jeszcze się nie znudziłyście to chwale się moim nowym wykonaniem;
dużo pracy się opłacało bo z efektów jestem zadowolona.
Ośmiorniczka podpatrzona z koszulki Doriana tylko trochę zmodyfikowana ;)
k3215e.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Laski jeśli któraś faktycznie chciała by aniołka pisać mi na priv z jakim napisem i jaka kolorystyka, ja potem wyślę zdjęcie i gdyby Wam się nie spodobało to zrobię inne.
Chce mieć jakiś punkt zaczepienia.

cena to 11zł

nikita - dzięki za pomysł ale nie zgra się to; będzie zbyt chaotycznie, tabliczka jest mała i nie można szaleć

wymiar aniołka to ok 13,5cm x 11cm


z wiolan wymyśliłyśmy takie teksty
"zaufanie", "na zdrowie, zdrowie" "szacunek" "szczęście" "Przyjaźń"
jaka macie jeszcze jakieś pomysły to dawać :D
---------------
od wiolan : "wiara" "nadzieja" "miłość"
------------------
nowe, chwale się;):

1z6dsoh.jpg

2924gnt.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajna...!!!

Elwiwas....takie rezczy to super pomysly na tzw bomboniery czyli prezenciki dla gosci z okazji slubu, komuni, chrztu. Wiesz ze sie obdarowuje gosci takimi drozbiazgami w podziekowaniu za uczestnictwo w imprezce. moze Twoja Mama znalazl by Ci kogos i udaloby Ci sie zrealizowac jakies wieksze zamowienie na tego typu bomboniery....jest sobie pomysl....
Ja niestety ani za maz nie wychodze a syna o juz ochrzcilam wiec odpadam..ale moze jakeis znajome twojej mamy

zrestza widze,ze ten zwyczaj zaczyna sie robic popularny tez w PL..wiec ruszj na podboj rynku!!!!
 
Ostatnia edycja:
Fajna...!!!

Elwiwas....takie rezczy to super pomysly na tzw bomboniery czyli prezenciki dla gosci z okazji slubu, komuni, chrztu. Wiesz ze sie obdarowuje gosci takimi drozbiazgami w podziekowaniu za uczestnictwo w imprezce. moze Twoja Mama znalazl by Ci kogos i udaloby Ci sie zrealizowac jakies wieksze zamowienie na tego typu bomboniery....jest sobie pomysl....
Ja niestety ani za maz nie wychodze a syna o juz ochrzcilam wiec odpadam..ale moze jakeis znajome twojej mamy

zrestza widze,ze ten zwyczaj zaczyna sie robic popularny tez w PL..wiec ruszj na podboj rynku!!!!

dobry pomysl.. wlasnie moj brat się żeni...

Elwi, sprobuję go namówić na takie podarki.... ale potrzebowałby okolo 40 sztuk... dałabyś rade do konca czerwca???
 
reklama
Do góry