reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
BEATKO ,ale mi serducho poruszyłaś tymi zdjeciami ze zloTu,aż mie się ryczeć chce~!!!
Rozumiem,że posiadacie motor, można wiedzieć jaki!???:confused::sorry2:

Piesek fajny,napewno z rodowodem:tak::tak::tak:,bo tam tylko takie jeżdżą na wystawy?!!
Justysiu wcześniej mielismy Electre , a teraz mój TŻ skończył składanie bobbera na bazie HD wedle własnego pomysłu oj cieszył się jak dziecko :-)
Co do piesiów to obydwa mam rodowodowe , ale do kochania a nie do zarabiania na nich. Wystawy są przyjemnością i dla mnie i dla nich :tak: Tasiek jak widzi torbę wystawową to pilnuje mnie całą noc co bym mu napewno sama nie uciekła i powoli zaczyna takim nawykiem zarażać Bubiśkę :-):-):-)

BeataZ iwon3004 willsonka widzę że mamy dużo wspólnego z muzyczką ja uwielbiam LAIBACH, Rammstein , Motor Head , starego punka , starą alternatywę , The Cure i cały ten klimat z tamtego okresu , rocka i dużo by jeszcze wymieniać :-)
Łudzę się cichutką nadzieją, że Roksanka też zagości w tych klimatach i będzie wolała koncerty od dyskotek ...
 
Ostatnia edycja:
Chciałam sie pochwalic, ze w ostatnia sobote, obok tych trzcin w oddali, domalowałam zielona łódkę i dokonczyłam pomost:tak:Jak skoncze wszystko, to zrobie zdjecie i Wam wkleje. Czyli moze za rok:-D
 
O widzę o fajnej muzyce jest mowa i o koncertach:-) echh kiedy gdzieś się wybiorę.Mój to jeszcze gdzieś pójdzie, a ja wieczory ciągle w domku. Ostatni koncert to na początku ciąży byłam na FArben LEhre,a i jeszcze na Dzemie - ale teraz to już kiepsko grają, nie to co kiedyś.
Tak to w domu Tool, Rammstein też, mój to w coraz cięższy metal idzie, a ja już tak nie bardzo. Uwielbiam Świetliki, trochę punka.
A gdzie na zloty jezdzicie do jakich miast, może byliśmy gdzieś na tym samym?
 
MY narazie makro zloty i motory dalismy w odstawke,ale napewno do tego wrócimy!!!
Ja na zlotach za duzo razy nie byłam.W okoliicy miateczko BRALIN,najczesciej tam:tak:.
Mąż jezdził ,w SZKLARSKIEJ PORĘBIE,WIELUNIU itp.,a to jeszcze jak nie bylismy razem:-(!!!
A tak mykaliśmy w gupach ,takie weckendowe wyjazdy niedzielne przejażdżki,na takiej jedenej nawet miliśmy mały wypadek.A to napisze innym razem.
Wcale się niedziwie mojemu TOMKOWI,że niedaje mi iść na prawko dwu kółkowe,motor to :no:auto.Wystarczy mały żwirek i nieszczeście gotowe,lub zwierzątko!!!

Dwie wioski dalej mamy księdza HAYRLEYWOCA i też urzadzał zloty i wypady!!

ALE ZLOTY FAJMA SPRAWA.SPOOOKO LUDZIE I KLIMAT,NO I ŚWIRÓW NIE BRAKUJE!!!:-D

Kiedyś rano godz.5.00 gościu poszedł w krzaczki za potrzebą i się drze ''przyroda przeciwko mnie '',jednym słowem sobie dupcie pogłaskał pokrzywą,albo one go:-D:-D:-D!!!Wszyscy niee mogli!!!BRZUCHY PĘKAŁY:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:.do tej pory z tego się hihramy:-D:-D!!!
No,albo sobie śpiwają ,jak wszyscy zasną.Cisza a tu nagle ktoś repertar daje,i do niego inni sie dołańczają:rofl2::rofl2:.
SUPERAŚCIE JEST!!!
KTO JEZDZI-Ł TO WIE !!!;-);-);-)

OJ,BRAKUJE TEGO!!!:tak::tak::tak::wściekła/y:
 
reklama
Kiedyś rano godz.5.00 gościu poszedł w krzaczki za potrzebą i się drze ''przyroda przeciwko mnie '',jednym słowem sobie dupcie pogłaskał pokrzywą,albo one go:-D:-D:-D!!!Wszyscy niee mogli!!!BRZUCHY PĘKAŁY:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:.do tej pory z tego się hihramy:-D:-D!!!
Justysia też się uśmiałam, aż kawę na siebie wylałam;-):wściekła/y::-):-)
 
Do góry