reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

Limonka trzymaj się tam mocno. Ja od razu widzę mojego syna, który się drapie, ale z powodu alergii..
Venus, jakby było cosik nie halo, to zawsze możesz zażyć lub zaaplikować kwas mlekowy. Jest tego od groma i ciut ciut a nawet dziewczyny polecały żele.
 
reklama
Limonka powodzenia z tymi lekarzami. Mam nadzieje, że twój partner walczy z nimi razem z tobą i pomoże ci doprowadzić ich do pionu. Ja też mam we wtorek wizytę u lekarza, ale w sprawie hipotrofi dzidzi.

Venus myślę, że te infekcje pochwy to dopiero przy porodzie mogą na dziecko wpłynąć, więc masz czas, żeby ją wyleczyć.
 
Limonka, ja się z Tobą łączę w bólu swędzenia. W nocy spać nie można, bo swędzą nogi i ręce, w dzień jest nieco lepiej. Co prawda alat i aspat mam podwyższony nieznacznie, ale swędzenie jest strasznie uporczywe. Dostałam AŻ essentiale forte. Nie sądzę, aby to pomagało. W przyszłym tygodniu mam zrobić jeszcze raz badania i sprawdzić czy czasami nic nie wzrasta.

Lilla My, rozumiem, że Twoja dzidzia jest duża. Ile waży, że jest już mowa o hipotrofii?
 
Limonka,
super że sama zadzwoniłaś, ja tak czułam że wyniki już są ale ktoś "przeoczył". Chociaż kontakt z ciężarną w wysokiej ciąży z wynikami niezbyt dobrymi powinien być natychmiastowy... Trzymam kciuki żeby leki pomogły i żebyś podczas nast wizyty miała już jakieś konkrety.
 
Dzięki kobietki :)

Dziś lepie pisałam na głównym :) Wyspałam się :) Chociaż od rana cały czas mnie gdzieś coś zaswędzi ale jest to do zniesienia :)
Darunia w takim układzie też współczuje :/:/

Oby do wtorku :)
 
Limonka, ja się z Tobą łączę w bólu swędzenia. W nocy spać nie można, bo swędzą nogi i ręce, w dzień jest nieco lepiej. Co prawda alat i aspat mam podwyższony nieznacznie, ale swędzenie jest strasznie uporczywe. Dostałam AŻ essentiale forte. Nie sądzę, aby to pomagało. W przyszłym tygodniu mam zrobić jeszcze raz badania i sprawdzić czy czasami nic nie wzrasta.

Lilla My, rozumiem, że Twoja dzidzia jest duża. Ile waży, że jest już mowa o hipotrofii?



Ja już z Jolcią doszłyście to moja dzidzia waży za mało. Chociaż wg mnie to dolne granice normy, ale położne chcą to z ginekologiem skonsultować. Młoda w 34tc+3d ważyła 2020g i jej główka urosła nieproporcjonalnie mało w porównaniu do brzuszka czy nóżki.

We wtorek rano mam wizytę to się okaże czy to błąd pomiaru, urok córki czy niestety jakieś zaburzenia.
 
Dziś byłam na wizycie kontrolnej, wagi mi nie podał, za 2 tyg mam mieć jeszcze dokładne usg więc wytrzymam,
za to mały siedzi grzecznie na pupie i rozwiewa moje wątpliwości co do sposobu porodu :-p
Obecnie cc planuje się na max tydzień przed terminem.

Lekarz za to ma nadzieję, że się przekręci bo jest przeciwny cc, opowiadał mi dziś o konsekwencjach:-:)crazy:
Podobno niektórzy lekarze, jak się nie jest pierworódką zmuszają do porodu drogami natury przy ułożeniu pośladkowym :szok::szok:
ale niestety często się to w sądzie kończy :-(
 
reklama
venus27 też miałam grzybicę, ale ja się dowiedziałam dopiero na wizycie u gina podczas badania, nie miałam żadnych objawów, mówił że to bardzo często w ciąży, przepisał globulki
Doti mój mały się przekręcił jakiś tydzień temu, jak w pierwszej ciąży nie wiedziałam kiedy, tak teraz zdecydowanie czułam, u Ciebie też jeszcze jest szansa przecież że się przekręci, bo w życiu bym się nie zgodziła na poród przy takim ułożeniu. Ja mam planowaną cc, pierwsza ciąża niestety też się tak skoczyła, o jakich konsekwencjach mówił? bo ja się boję bardziej cc niż planowanego naturalnego w pierwszej ciąży
 
Do góry