reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
dziewczynki dobre wiesci czyta sie z przyjemnoscia! oby takie juz tu u nas zostaly :)

nasze polowkowe bedzie 24.07 - to bedzie 22 tydzien i powiedziala ze ok sprawdzi wsjo, chociaz i tak sprawdza wszystko na kazdym USG. Serduszko bedziemy sprawdzac ok 28 tygodnia ciazy. Tym sposobem nie musze czekac do 5.08 na kolejne USG :D
i ta dr jest normalna i interesuje sie pacjentka, jej samopoczuciem, waga i cisnieniem, badaniami, witaminami - powiem wam ze po ostatnich wizytach NFZ jestem w szoku ;) chociaz wiem ze czytajac Was to u Was norma :)
moze jutro wkleje wam mojego malucha to sie okaze czy tylko ja tam widze ta "okejke" :)
 
no dziewczyny, miło czytać same pozytywne wiadomości :) gratuluję udanych wizyt i rosnących zdrowo Bąbelków :)
laperedhil dawaj zdjęcie , Twoje dziecko milsze z "ok" niż moje ze środkowym palcem :D
 
Twoj piekny paluszek zmotywowal mnie do wklejenia :)
zrobilam komorka wiec moze byc kiepska jakos:
po lewej od dolu siusiak, po prawej moja "okejka" i rasia w buzke :)
czy mi sie zdaje? :) tzn siusiak tam jest nawet krzyzykiem zaznaczony :-D maluch.jpg
 

Załączniki

  • maluch.jpg
    maluch.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 69
byłam dziś u lekarza, ten lekarz jakoś tak normalnie ze mną rozmawiał, pytał o pierwszą ciążę, i kiedy mnie boli brzuch, a teraz niestety mam leżeć i brać nospę 3 razy dziennie na stałe i magnez też 3 razy dziennie, mam infekcję i leki mi przepisał. Za 2 tyg mam przyjść na usg sprawdzi jak szyjka się trzyma.
 
reklama
Marys leż spokojnie, napewno sytuacja się uspokoi.

Miałam dzisiaj badanie usg j.brzusznej. Badanie na 14 i do tej pory nie mogłam nic jeść. wrrr aż mi się słabo robiło. Na szczęście w badaniu nic nie wyszło, wszystko ok. Miałam szczęście bo oprócz lekarza była też studentka więc od razu zrobili usg płodu. Mały jak zwykle strasznie kopał aż się lekarz śmiał:-D
 
Do góry