reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
zwolineczka a jak Ty się trzymasz?
Dzięki dziewczyny :) mam nadzieję że nic złego się nie będzie działo, luteinę muszę odstawić bo dał mi coś na infekcję. I powiedział że jak będzie mnie coś niepokoiło to mam przychodzić albo dzwonić na kom. :)
A leżeć bardzo mi się nie chce :( w sobotę robię imprezę już zaprosiłam gości i nie wiem jak to pogodzić :(
 
marys też odstawiam luteinę i szczerze? boję się, jakoś się bezpieczniej czułam jak wiedziałąm że biorę tą garść leków a szyjka jest twarda, też mi powiedzial gin że jakby coś mam przyjeżdzać albo dzwonic, gorzej bo ja już mam paranoję i nie wiem czy coś się dzieje, skurcze mam jak miałam, różnie 3-4 one były jak było źle i jak było lepiej...a wizyta 29 chyba nie wyrobie i sie umowie na kontrole za jakies 10 dni, boje się że cos przegapię i poźniej będzie że mogłam przyjechac wczesniej :/ Olej impreze, ja już mam dość umawiania i odwoływania gości, z reszta jak dłużej siedze to mnie skurcze łapią a głupio przyjmować kogoś na leżąco. Szczerze? Już mam wszystko w nosie, co ludzie myślą, mówią...ważne żeby Ala była ze mną tyle ile trzeba :) Będzie dobrze.
 
ursula ja też się boję, ale kazał odstawić to odstawiam :( mam tak z 7 mocnych skurczy dziennie(tyle udało mi się doliczyć), czasem boli brzuch jak się budzę to jest często twardy :( głupio mi tak teraz dzwonić i powiedzieć że nie robię urodzin :( zresztą wiecznie sama jestem, brakuje mi towarzystwa :(
annie no właśnie :) piżamy nie mam :D no takiej co by "obcy" mogli mnie w niej zobaczyć :)
 
Marys Ursula ma rację, powiedz gościom wprost, że musisz przełożyć imprezę, a na pewno to uszanują i nikt się pluć nie będzie, a przy takich imprezach jest zawsze szykowanie i sprzątnie po.
Zwolineczka trzymaj się, chociaż wiadomo najlepiej w domu, ale w szpitalu bardziej bezpiecznie dla Was.
Kamilka ślicznotka ci rośnie.

Muszę jakoś zrobić fotkę z USG i wstawić profil Piotrusia:-)
 
marys ja się już doliczyłam konkretnych 5 też jak rano wstaję to mam twardy brzuch, to biorę nospę i leżę,ale może to od pełnego pęcherza!?. Sama kompletnie zgłupiałam co robić bo wcześniej też miałam te skurcze ale byłam spokojna bo gin mi mówił że szyjka twarda i nawet nie liczyłam tych choler, a teraz się wyczuliłam i nie wiem czy to nie nerwy też robią swoje :/ Sama nie chcę dzwonić z każdą bzdurą zwłaszcza że on teraz na urlopie i jak mówił "moczy kija" ;) ale mam dzwonić jakby coś się działo. A ja już jestem tak skołowana że nie wiem czy coś się dzieje :/ Kochana, kładziemy się dziś wcześniej spać i zobaczymy jutro, może to efekt zbiegu nerwów, pogody itd ? :oo:
 
nonek mamy w razem 10.07 polowkowe ja mam chyba dwa w jednym dniu ;p bo moj gin mi kazal sie zapisac na 10 ale nie bylo wolnego terminu i mam sie zapytac lekarza ktory robi czy mnie przyjmie a jak mnie przyjmie to bede miala miedzy 17-18 a o 8.30 mam w poradni genetycznej ;p zobaczymy czy potwierdza sie informacje
 
reklama
ursula trzeba poleżeć, brać leki i będzie ok :) nie stresuj się bo nic nie zmienisz, jeśli się zastosujemy do wskazań lekarza to powinno być dobrze a jak nie to wtedy będziemy się martwić.
meago ma być rodzina i znajomi, dużo szykowania i sprzątania też a ich zawsze dużo przychodzi, tak myślę M wróci dziś w nocy więc pogadam z nim rano i zobaczymy, bo ja niestety taka jestem że nie potrafię nic nie zrobić :( i będę pewnie stała przy garach, no i jeszcze jedna rzecz że to pijaki wstrętne ;) są i pewnie będą siedzieć do bólu, a ja będę padać na twarz.
 
Do góry