reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Hej moja coreczka ma 572g czas ciazy idealnie 22 tydz 2 dzien ... Lekarz idealnie pokazal mi chamburgerka;) a to profil malej ale zdj z tel...
 

Załączniki

  • 2013-07-04 14.45.08.jpg
    2013-07-04 14.45.08.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 37
Śliczna dziewczynka, ja mam jutro usg ale na nfz zobaczymy czy moja kruszynka w końcu pokaże co tam ma między nożkami, już nie mogę się doczekać:)
 
Śliczna dziewczynka, ja mam jutro usg ale na nfz zobaczymy czy moja kruszynka w końcu pokaże co tam ma między nożkami, już nie mogę się doczekać:)

tez jutro ide, juz 4 tygodnie nie widzialam bobika :-)

kamilka gratuluje coreczki, chyba spelnilo sie marzenie? :-)

marys magnez i nospa na pewno zadzialaja!
 
koriander ja tak samo osttanio byłam na początku czerwca:) Ale idę jeszcze 10 lipca na połówkowe więc zawsze jakaś nadzieje, jak jutro się nie pokażę to może w środe:)
 
reklama
kamilka gratulacje :)
ursula są dwie wersje wydarzeń, albo do postawienia diagnozy i podjęcia leczenia albo do czasu gdy Leon będzie w miarę bezpieczny, czyli jeszcze ok. 10 tyg :(
 
Do góry