reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
oczywiscie wszystkie badania +/- 5 -10 zł bo to zalezy od przechaodni i labolatorium

  • morfologia - 10 zł
  • mocz (badanie ogólne) - 8 zł
  • glukoza - 7 zł
  • cytologia i czystość pochwy - 50 zł
  • przeciwciała cytomegalii IgG - 30 zł
  • przeciwciała cytomegalii IgM - 40 zł
  • przeciwciała toksoplazmozy IgG i IgM - po 35 zł = 70zł za oba
  • przeciwciała różyczki IgG - 35 zł
  • przeciwciała różyczki IgM - 55 zł
  • test potrójny i PAPPA - oba 250 zł

test obciązenia to koszt ok 50zł
 
meago dzięki za radę :) do następnej wizyty 4 tyg więc porozglądam się, ale spodziewałam się różnic o parę złotych a nie 100% :p więc napewno warto popytać i poszukać najtańszego laboratorium :)
 
reklama
byłam dziś u innego lekarza i pomierzył dzidzia :) wszystko jest ok :) i brzuch wcale nie jest większy tylko chyba tamten poprzedni pomylił wymiary głowy i brzucha... ten lekarz powiedział że jak jest większy brzuch to trzeba za jakiś czas sprawdzić wymiary, ale jest ok :) powiedział że to chyba chłopak, a tak liczyłam na dziewczynkę :) no i teraz muszę się przestawić :)))
 
Do góry