reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
super zdjęcia! takie te wasze maluszki duże ;) my z niecierpliwością czekamy piątku... . Mam nadzieję, że się dowiemy czy chłopiec czy dziewczynka :-)
 
Dziewczyny, mam szybkie pytanie czy któraś z Was brała/bierze luteinę dopochwowo w trakcie ciąży? Wiadomo że organizm się poźniej pozbywa tych tabletek w postaci różnej ale mi po kilku godzinach od wziecia tabletek i jak już sobie wypłyną to mam wodnistą wydzielinę, normalnie jak woda. I ja już w strach że to może wody, ale to chyba nie możliwe, no bo jak?
 
Ursula - ja biorę luteine dopochwowo i zawsze mi coś wulatuje, powiedziałabym,ze to wydzielina, w której widzę ślady tej tabletki... Z intensywnoscia jest różnie, czasem to mi jest bardzo mokro, jak wulatuje to za jednym razem, a czasem to stopniowo.
 
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt, zdjęcia są sliczne;) Ja mam wizytę 5 i 10 lipca więc na pewno Wam ja opisze, a kto wie może dowiem się kto mieszka w brzuszku :)
 
Dziewczyny orientujecie się ile kosztują prywatnie te badania: odczyn wessermana, hiv, hbs, hcv i test obciążenia 75 g (OGTT)? Lekarz zaznaczył mi te badania, że najwyższa pora zrobić przed następną wizytą... Przerażają mnie te koszty płacenie za wizytę to jedno ale te badania :(
 
reklama
Zdjęcie0013.jpg


ZeszłoPoniedziałkowy Leoś ;-) 19 tydz. 1 dzień
 

Załączniki

  • Zdjęcie0013.jpg
    Zdjęcie0013.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 39
Do góry