reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

malabiala- ja ostatnio robiłam hiv, hcv i hbs, każde z nich kosztowało nie całe 30zł, dodatkowo miałam robione toxo i mój rachunek wyniósł 132zł. Więc Tobie z obciążeniem pewnie wyjdzie podobna cena

marys- gratulację! czyli nie potrzebnie się jednak martwiłaś :)
 
reklama
Marys25 super że z Dzidzią wszystko dobrze. A moze będzie dziewczynka skoro powiedział że może chłopak:tak:Każda z nas się przekona w dniu porodu kogo nosiła pod sercem bo z oceną w USG bywa różnie.
 
lekarz kilka razy podchodził do płci i za każdym razem mówił że widzi i mąż też widział siuraka ale zobaczymy :) przy porodzie się dowiemy na 100% :)
 
Obejrzałam wszystkie nasze dzidziusie ...sama słodycz !!!!!!!!!! Gratuluje synków i córeczkę!
Co do żelaza to ja mam zalecone przez konsultanta półgodziny przed jedzeniem i popijać sokiem pomarańczowym do tego dostałam vit B... u mnie to żelazo to jak w kanał ... nie widać różnicy a wyniki lecą w dół... miałam tak w każdej ciąży tylko az tak mi nie spadały... jutro mam wizyte w szpitalu beda mnie oglądac od środka tzn. szyjke i robic jakieś testy...ciekawa jestem co z tego wyjdzie ... Pozdrawiam Was mamuśki serdecznie !
 
reklama
Maryś gratuluję chłopaka:-) A jeszcze bardziej tego, że pomiary wyszły bardzo dobrze.
Dziewczyny mam nadzieję, że będziemy teraz czytać tylko dobre wiadomości o naszych dzieciaczkach.
 
Do góry