reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

Życie ciężarówek nie jest łatwe.Zadzwoniłam dzisiaj po wyniki krwi z badań prenatalnych. Teoretycznie gdyby było źle to pani doktor miała dzwonić ( wyniki widziała w piątek )
Pani przez telefon powiedziala że nie ma obliczenia % jak to było po usg i podała mi tylko tyle
pappa 2,060
wolna beta hcg 17,44%
ktoś coś może powiedzieć na ten temat?? Nigdzie nie widze na necie wyników bety podanych %
Jak zwykle się zamartwiam
 
reklama
Ja niestety nie pomogę, bo się nie znam. Ja powinnam mieć swoje wyniki w zeszły piątek, a okazało się, że jak była lekarka to wyników nie było, a teraz są, ale lekarki nie ma. I dopiero opiszę mi to w poniedziałek przyszły, ech.
 
Wczorajsze usg :-)

95d425ed57855316645e968d935dd91d.jpg



Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Odebrałam wyniki pappa i beta hcg i jest lepiej niż po usg

trisomia 21 bylo 1:974 jest 1: 3896
18 1: 1426 jest 1: 3977
13 1:4728 jest 3868

To ostatnie ciut niższe ale i tak kamień z serca

a wyniki
wolne beta hCG 17,44 IU/I odpowiada 0,504 MoM
pappa 2,060 IU/I odpowiada 0,562MoM

może któraś będzie chciała porównać:biggrin2:
 
Mamusia-super,ze wyniki dobre. Rosnijcie zdrowo:)

Paulinka-gratki. Slodziutki bobasek:)
Byly prób określenia plci?
 
reklama
Do góry