reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Hej :)
Ja tez mialam wczoraj wizyte,wszystko w porzadku,zrobili mi ktg ale malemu sie to nie podobalo :] kopal w to i sie caly czas krecil :p Widzialam na usg jak wklada sobie do buzki piastke hehe :D 'Lezy glowka na dol, 18 marca mam kolejna wizyte,potem juz co dwa tygodnie :)
Mam fotke ,wyglada jak maly potworek :p Lezal buzka do gory.Wazy okolo 1140 g i mierzy 36 cm
 

Załączniki

  • Scannen0001hfo.jpg
    Scannen0001hfo.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 45
spore te poziomkowe maluchy :) gratulacje

Ewelina, Tobie również gratuluje dobrych wieści .

Hm ja mam wizytę dopiero za miesiąc od ostatniej, w 35 tygodniu:szok: za 2 tygodnie z górką.A potem KTG co tydzień i lądujemy:szok:
 
reklama
dziewczyny gratuluje udanych wizyt:-) tak milo czyta sie,ze wszystko ok.
zobaczymy co dzisiaj ja uslysze, wizyta o 15.
 
Do góry