reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Ja też to piłam ale nie od 7m-ca! Dopiero jak płód donoszony był to piłam. Ja słyszałam o jeszcze jednym sposobie: sperma męska rozluźnia mięsnie macicy :-D
zanka ból mi się kojarzył taki jakby złapał Cię skurcz w nodze tylko 100 razy mocniejszy... Ja pod koniec to po skurczu robiłam odjazd i budziłam się na następny skurcz. A przy partych jakieś siły we mnie wstąpiły i Wiki tak na prawdę rodził się 10 minut, miałam 3-4 parte i wyskoczyła istotka :-D
 
reklama
Każdy odczuwa ból inaczej. Na pewno do czegoś innego porównasz jak przeżyjesz :tak:
Szybko szybko, bo po pierwszym takim porządnym partym nacięli mi krocze a później spadało małego tętno i trzeba było szybko go wyciągać. co się okazało mały był dwa razy pępowiną wokól szyi owinięty i urodził się z siną główką ale po 5 minutach główka była OK.
Aaaa no i oczywiście szybka nauka jak przeć byłą na porodówce...
 
Ostatnia edycja:
Brrrr z tego wszystkiego aż zglodniałam i wcinam bułę ze szczypiorkiem i pomidorem :-)
Ciąża bez pomidora dla mnie byłaby katastrofą, codziennie przynajmniej jednego muszę łyknać :-)

Dziewczyny, wiem że sama zapodałam temat ale może już go zmienimy:-D

21 października będę w 12 tygodniu i zobaczę swojego tuptusia ;-)

Będziecie robić badanie prenatalne ???
 
Niby taka le ja się bzykałam jak Pszczółka Maja z mężem przed porodem i 11 dni przenosiłam,nic nie pomagało,ani to ani wieszanie firanek,chodzenie po schodach:-D

Mi też lekarz zalecił nawet na recepcie (tak dla jaj) sex 3xdziennie. Oczywiście zastosowaliśmy się do zaleceń, w końcu lekarz wie najlepiej;)

Co do badań prenatalnych, to jeśli nie ma wskazań, to USG robione w 13, 22 i 34 bodajże tc są wystarczające. Nie widzę sensu robić badań inwazyjnych, jeśli na USG wszystko jest ok.
 
Dziewczyny z planowanymi cesarkami nie mogą wziąć udziału w dotrzymaniu terminu :-p Z góry wygrają :-D;-)

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że niepozorne listki malin mogą mieć wpływ na tak potężny organ jak macica i skurcze. Ja też stawałam na głowie, żeby się już pozbyć brzuchola, był seks, malowanie ścian, spacer, chodzenie po schodach i... udało się :-)
Sęk w tym, że dziecko ma też wpływ kiedy zacznie się poród, może warto podyskutować z brzuszkiem? :-D

Ja mam jutro wizytę u gina, robimy cytologię i mam zanieść wyniki badań, za 2 tygodnie USG prenatalne (prawdopodobnie).
 
reklama
Do góry