reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

paula gratuluję udanej wizyty :)

ja te zastanawiam sie ile mała waży, a bardziej ile przybrała. ale wizyta jutro więc się okaże :) no a w poniedziałek powrót do szpitala na kontrol ;/
 
reklama
odebrałam wczoraj wieczorem wyniki na gbs i co d..pa d.pa mam jakiś jeden rodzaj tego cholerstwa jak sie zbiorę ide do mojej ginki zobaczymy co powie
 
ewelina - trzymamy kciuki, grunt, że jesteście pod opieką, odpoczywaj i się nie martw.
paula - gratuluję wizyty i dorodnego małego.

Byliśmy dziś na pobraniu krwi - przeciwciała rh-, toksoplazmoza i coś jeszcze. Prosiłam mego gina by już mi zlecił wszystko do końca, ale stwierdził, że za wcześnie :-(
W przychodni wisi kartka, że ciężarne bez kolejki, ale ja jak to ja zawsze czekałam. Dziś poszły 2 bez kolejki, mąż mi mówi, że musi do pracy, więc żebym szła nast. W międzyczasie przyszła kolejna ciężarna, ludzi masa, pyta kto ostatni, ktoś jej odp.,ze ciężarne bez kolejki, więc weszłam ja, potem ona. A jak wyszłam, to mi mężulek powiedział, że rozpętała się wojna. Jakaś babcia zaczęła się awanturować. Dobrze, że już mieliśmy badanie z głowy ;-)
 
My też dzisiaj byliśmy na wizycie.. Niestety nie miałam robionego USG więc nie wiem nawet ile Mała już waży.. Pobrali mi tylko wymaz ( wyniki za tydzień ), zmierzyli ciśnienie i okazało się że za wysokie więc od razu skierowanie na badanie ogólne moczu dostałam i muszę sobie codziennie mierzyć, jak sie nic nie zmieni to za tydzien znowu wizyta.. Poza tym badanie szyjki macicy z która na szczęście wszystko ok, zamknięta :) No a po powrocie do domu takiego się stracha najadłam.. Wracam idę sobie do toalety patrzę a ja mam całe majtki we krwi.. No to z mężem zaś do samochodu i z powrotem do lekarza.. Na szczęście okazało się że to tylko po badaniu i nic mi nie jest, wiec nie ma się czym martwić. `Jakaś taka niezadowolona jestem z tej wizyty.. Chyba wybiorę sie na prywatne USG.
 
Jolkaa trzymam kciuki,żeby badania wyszły dobrze. To się strachu najadłaś, lekarz Cię nigdy nie uprzedzał,że możesz plamić po badaniu?:(
 
no ja też juz po wizycie nieplanowanej i powiedziała że ten wynik z GBS to po prostu dadza mi w szpitalu przy porodzie antybiotyk i tyle , zrobiła usg główka jeszcze wysoko serducho wali nie ma to tamto i dozoba za tydzień na ktg
 
jolkaa ja to bym chyba poszła do innego lekarza dla pewności. nie powiedziałabym , że majtki pełne krwi to po badaniu normalka.

ilonka super , że wszystko dobrze :) a ile waży maluszek?
 
reklama
Ypra gratuluję wizyty, oby wyniki były dobre :tak: A ludzie z kolejki są bezduszni, trzeba im pisać na kartkach a najlepiej na plakatach, co to znaczy kultura i kto ma pierwszeństwo a i tak chamstwo z nich wypłynie.

Jolkaa oby to ciśnienie wynikało z wizyty i emocji. Szkoda, że bez USG ale masz jeszcze czas, żeby zrobić. A to plamienie, kurcze jak cię lekarz badał, że aż tak krwawiłaś :szok:

Ilonka czyli szykuje się poród w terminie?:-) Chociaż ty ;-)
 
Do góry