reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

czesc a teraz ja sie troche pochwale:-D7 stycz bylam na usg ale nic nie zobaczylismy jak wam pisalam wczesniej ale ugadalismy sie z mężem ze jak przyjedzie to ze pojdziemy prywatnie na usg,aby mogl w koncu zobaczyc dzidzie jak sie rusza i uslyszec serduszko,bo jeszcze nie byl.tak wiec 13 stycznia nie caly tydzien od ostatniego usg bylismy znowu:-)moj mąż wpatrzony jak zaczarowany i ja zamiast patrzec na bobaska patrzylam na niego z usmiechem, okazalo sie ze badanie bedzie w 4D ja oczywiscie zadowolona.dzidzia we czwartek miala rowno 500g i wieksza o 4dni wg usg ale nadal ulozona ciezko do podgladania, lekarz po dlugich staraniach powiedzial ze raczej wyglada mu to na cipulinke:-Dale pewne to nie jest.poczekamy zobaczymy.pozdrawiam buziaki
 
reklama
Dziewczynki GRATULUJĘ !!

Młoda lenimy się razem:tak: ja też mam skurcze łykam 4 magnezy do 6 nosp i jeszcz 4 lutki codziennie a i tak twardnieje.DAMY RADE!!

Styna wkońcu to kloniki:-D
 
czesc dodam zdj tylko ze odbilo mi sie troche na nim swiatlo dzienne jak robilam zdj tego zdj telefonem.Oto nasza kochana dzidzia:-)pozdrawiam
DSC00562.jpg
 
reklama
Do góry