reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Dziś mi ginka powiedziała, że o płci może coś powie dopiero w 30 tygodniu... Ale sie pocieszam że na 3d ide do kogoś innego i może on mi zdradzi co tam sie kręci w brzuchu energicznie. W sumie to ta płeć mało istotna teraz kiedy sie martwię skurczami... Się jakieś takie pojawiły, nie bolesne, ale duży dyskomfort odczuwam kiedy cały brzuch mi sie napnie. Dostałam tabletki na podtrzymanie znowu i nakaz odpoczywania, ale jak można bardziej odpoczywać skoro i tak już większość dnia spędzam plackiem ;/
 
reklama
Poziomki śliczne dziewczynki i jakie podobne do siebie:-)
młoda i piękna a może to te skurcze Braxtona Hicksa one są nie bolesne i tak się gdzieś już mogą zaczynać.

Mi 2 powiedziało że siusiaka nie widać więc od 21 tygodnia to już raczej nie wyrósł.
 
Ostatnia edycja:
misia - gratuluje udanej wizyty
poziomki - sliczne te Twoje cory:)
mloda i piekna - moze to nic powaznego trzymaj sie:)

Co do zdjec z USG to ja dostalam osttnio jakies takie zamazane i dziwne ze nawet nie bardzo wiem co na nich jest:zawstydzona/y: moze jutro wrzuce to moze wspolnie uda nam sie rozszyfrowac.... Wogole na samym poczatku dostawalam jakies wyrazniejsze, ladnie dzisdziula bylo widac, teraz mojej gince bardziej zalezy na sledzeniu buleczki i podgladaniu czy tam jakis psiorek nie urusl i juz tak na ujeciach sie nie skupia, fotografuje co popadnie:)
 
Kamcia trzymam kciuki za wizyty i aby twoje 3d było bardziej udane od mojego :)
bra a ja własnie miałam pytac..
bo nie widziałam Twojego posta z opisem....:dry:
i szukałam.. widziałam ze dziewczyny odpisywały ale ja nie mogę go znaleźć... czy możesz mi go zacytować??

Jesteśmy po wizycie u nowego ginka i jestem zadowolona. Ogólnie wszystko jest bardzo dobrze tylko mam wysoki cukier i już teraz zero słodyczy, zero tłustego i dosładzania.... Zlecił mi po 75mg i po tym będzie wiadomo czy jest cukrzyca i czy będziemy podejmować leczenie
Za 2 tygodnie idziemy do niego na połówkowe usg takie dokładnie ponieważ chcę takowe zrobić na swoim sprzęcie i pod swoim okiem także będziemy mieć jeszcze jeden filmik z Wojtusiem:happy:
oj biedna... szkoda że ten cukier wysoki , no ale ważne że z małyum wszystko ok...:tak:

Dziewczyny cieszę się bardzo że maleństwa zdrowiutkie a reszta się ułoży.:tak:

Co do kilogramów to tak jak mówiłam jestem na zero,ciekawe co dalej bo jeść to jem ale patrząc na rozmiary moich pasorzycików to nie ma się czemu dziwić:-D

Zobacz załącznik 317930Zobacz załącznik 317931
To moje 600g :DD a tutaj 552g:DD
heheh słodkie buźki:-)

młoda i piękna.. współczuję , mama nadzieje że ci przejdzie i że bedzie wszystko ok...
 
Dzięki za wsparcie. Powyleguję się dalej, mąż właśnie z apteki wrócił i zamiast zbierać na wyprawkę sponsorujemy przemysł farmaceutyczny. Dostałam jakąs końską dawkę magnezu, duphaston i przy okazji do tego xenne bo mogą od magnezu być zaparcia a od nich większe skurcze...itp..itd... Połykamy zobaczymy... ważne żeby bobo grzecznie w środku wytrzymało jak najdłużej.
Na początku też myślałam, że to początek tych skurczy przepowiadających, ale pani dr powiedziała że za twarda mam macice ;/
 
:( miałam dziś usg 4d ... ;( pomijając, że zapłaciłam 300 zł, to jeszcze okazalo się, że nagrywarka nie działa ;/ więc porobił kilka ujęć i do domu. plus jest taki, że mamy przyjść jeszcze raz, kiedy ją naprawią, więc zobaczymy nasze malenstwo ponownie. może ułoży się inaczej, bo dziś to tylko z profilu buźkę było widać, ale z drugiej strony lekarz gburowaty, gadał tylko cos pod nosem, do tego niedelikatny, tak naciskał na brzuszek, że aż mnie pobolewal później. najgorsze jest to, że wobec lekarza ma się jakies dziwne skrupuły aby zwrócić uwagę, ale z drugiej strony jak się bierze takie pieniądze to kuźwa mać choć miły mógłby być...

a bardzo proszę Kamcia :)))
 
reklama
a bardzo proszę Kamcia :)))

to ja naprawdę tego wpisu nie widziałam.. dzięki...


no i powiem Ci ze powinien kasę oddać.. a nie .. ze sobie wziął :dry:
jak tak można wogóle...
jak nie zrobił tego co miał zrobić to nie powinnas mu płacić wogóle:baffled:
u nas z Vi jak miałam 4d to na filmiku mała nie chciała się pokazać to nam babka zamiast wziąść 200e wzięła 150 bo całej twarzy nie widzieliśmy..
a on za byle co tyle siana wziął...

no mam nadzieję że za następną wizytę już nie będziesz płaciła.. a przynajmniej nie tyle.. i że będzie o wiele lepiej przebiegała i będziecie mieli śliczne nagranko:tak:
 
Do góry