reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

ja tez mogę powiedziec,ze mam swietnego lekarza. zawsze robi usg, odpowie na kazde pytanie. ma duzo pacjentek ale kazdej poswieci tyle czasu ile ona potrzebuje. zawsze potrafi mnie uspokoic. tez mam szczescie z tym lekarzem:)
 
reklama
Żelka świetny opis Twojego chopiska ;) i wiem wiem że z dużym przymrużeniem oka trzeba odbierac info z netu, ale to silniejsze od człowieka i szuka informacji
Jolek Vikamcia ma rację serducho najważniejsze, dobrze że głosniki działały ;-)
Co do ciśnienia to przynajmniej jesteś przyjęta przez lekarza zaraz po przyjściu, a ja tyle się muszę naczekac że zasypiam i cisnienie mam zawsze ledwo ledwo :-)
Mandrzejczuk, Madzik_k, Hope ja również trzymam kciuki abyście na usg między nóżkami maleńsstw ujrzały to co chcecie

Ja zmojego gina również jestem zadowolona
 
dombar ale to nie ginka mi mierzyła ciśnienie tylko babki w rejestracji,. Wczoraj akurat długo nie czekałam ale zazwyczaj też kwitnę w poczekalni.
 
Ivana gratuluję dobrych wieści , grzybkiem się nie przejmuj, minie;-)
no i maleństwo takie wielkie jak moje:-) super...


a ja też mam spoko gina polskiego tutaj, bo badała mnie 20 min:tak:i na dodatek taniej policzyła:-p
 
dombar ale to nie ginka mi mierzyła ciśnienie tylko babki w rejestracji,. Wczoraj akurat długo nie czekałam ale zazwyczaj też kwitnę w poczekalni.

no to przy wizycie musisz wyglądać kwitnąco :-D:eek:
Chodzę prywatnie i czasami, też się zdarzają mega kolejki, że czekam i czekam na wizyte. Najgorsze jest to, że kurcze przecież do gina chodzą same babki, w ciąży, po ciąży, przed, dorosłe kobiety i zdarzają się często sytuacje że nagle pięć kobitek ma na tą samą godzinę ... wykłócają się i ogólnie jakieś krzywe akcje. Brak empatii, brak powagi ... przykre, ale cóż czasem baba babie wilkiem :confused::-p
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję chłopaków :-)

Ja juz za niecałe 2 tyg. mam usg i juz sama nie wiem czy bym chciała syna, tak jak początkowo się nastawiałam czy córkę. Okaże się jaki worek otworzy się 29.12 ;-)
 
reklama
żelka gratuluję chłopaka
Ivana
nie przejmuj się grzybica nie jest aż tak groźna co nie przyjemna, najważniejsze aby do porodu ją wyleczyć, a złapać to cholerstwo można wszędzie.
 
Do góry