reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
ja też dostałam od razu na 75g, ale myslę, że lekarz poprostu daje od razu na 75g, bo np. jeśli da najpierw na 50g i badanie wyjdzie źle to trzeba robić jeszcze na 75g, a tak to od razu 75 i od razu wiadomo czy jest wszystko dobrze czy nie :)
 
po prostu zaciekawiło mnie że wszystkie macie 75g a ja 50g:-) i chciałam znać różnicę:-)

Futrzaczku ja właśnie sprawdziłam i mam 75 :/
Może to zależy od zaawansowania ciąży, im wyżej tym szybciej robią 75..
A może zależy od wyniku glukozy z krwi, u mnie było 97 :)
Ja zrobię dopiero za tydzień jakoś, bo wizytę mam i tak dopiero po świętach 27ego grudnia.. Czy może lepiej dopiero przed samą wizytą??
 
Ja mam wizyte w czwartek wiec dzisiaj byłam zrobic badania - mialam skierowanie na glukoze 75g - wypilam odczekalam i pojechalam na pobranie - nie wiem moze ja jakas inna jestem ale ja przyjelam te glukoze calkiem normalnie - jakbym sobie do wody wsypała za duzo cukru pudru :))))) poniewaz na czczo mialam robiona glukoze i mialam cos ok. 85 wiec teraz ginka kazala mi wypic glukoze w domu i jechac na pobranie juz po zebym nie robila najpierw na czczo potem pila i czekala 2h. Zobaczymy jakie beda jutro wyniki :)
 
NO Vetka w końcu i Ty sie doczekałaś mnie sie wydaje że wogóle te najbardziej wstydliwe dzieciaczki później okazuja sie dziewczynkami
 
reklama
Do góry